Сучасні телефони мають дуже високу надійність і здатні прослужити власникові протягом тривалого періоду. Але і їх робота пов’язана з певними складнощами і проблемами. Кожна з них вимагає максимально швидкого реагування. Приблизно раз в 2-3 року виходить з ладу акумулятор для мобільного телефону, який відпрацював свій ресурс і потребує заміни.

Але тут і виникають труднощі. Як зробити правильний вибір і на які параметри звернути при цьому першочергову увагу? Розглянемо кожен з цих питань трохи більш докладно. Якщо звісно ви користуєтесь iPhone, то рекомендуємо розглянути аккумулятор Cameron Sino – https://batteries.in.ua/272-akkumulyatory-dlya-mobilnyh-i-kpk/351-akkumulyatory-dlya-apple-iphone/.

Коли слід задуматися про заміну акумулятора

Про несправності батареї смартфона свідчать такі чинники:

 • Навіть при економній експлуатуванні потрібна щоденна зарядка девайса;
 • відбувається мимовільне відключення телефону без видимої причини;
 • зарядка батареї віднімає більш тривалий відрізок часу;
 • батарея має пошкодження механічного типу внаслідок удару або падіння апарату.

У кожній з цих ситуацій потрібно змінювати акумулятор, який поверне телефону його колишню працездатність і функціональність.

Основні типи

Сьогодні на ринку найбільше затребувані акумуляторні блоки наступних типів:

 • Літій-іонні – доступні за вартістю, які відмінно доповнюють смартфони бюджетного сегмента. Ефект пам’яті тут відсутній, а підзарядку можна проводити на будь-якій стадії розрядки. На подальше функціонування батареї це жодним чином не позначається;
 • літій-полімерні – вироби, які характеризуються своєю технологічністю і високим ступенем ефективності. Можуть мати найрізноманітніші форми і типорозміри, а їх установка найбільш актуальна для дорогих і сучасних моделей смартфонів.

Батарея для мобільного телефону – різноманітність вибору

Кожен акумулятор для стільникового телефону має одне з наступних виконань:

 1. Оригінальна – поставка таких батарей здійснюється відразу з новим смартфоном. Виготовленням займаються компанії, які виробляють мобільну техніку під своїм брендом. Якість роботи не має нарікань, а високий цінник з лишком окупається досить значним періодом ефективного функціонування.
 2. Сумісне – випуском таких батарей займаються сторонні виробники, а їх продукція пройшла всі необхідні перевірки і в обов’язковому порядку сертифікована. Завдяки спеціальній маркіровці можна визначити сумісність модуля з тим чи іншим пристроєм. З позиції відповідності ціни та якості цей варіант часто є найбільше прийнятним і доступним;
 3. Ноунейм – продукція переважно китайського виробництва, яка при доступному ціннику має вкрай низьку якість своєї роботи.

Якого виробника вибрати

Випуск батарей для смартфонів веде сьогодні безліч компаній і підприємств по всьому світу. В першу чергу мова йде про визнаних лідерів ринку, які займають передові позиції і в сфері виробництва різних мобільних пристроїв. Це Apple, Fly, HTC, Huawei, LG, Samsung, Xiaomi і ряд інших компаній.

Також буде цікаво:   Складаний смартфон Huawei на зображеннях виглядає неймовірно

Особливо варто відзначити виробників, які спеціалізуються саме на цій продукції. Це Cameron Sino, Craftmann і ExtraDigital. Деякі з них займаються також випуском і зовнішніх акумуляторів.

Слід сказати і про виробників, які також випускають батареї для смартфонів, але їх продукція по затребуваності і популярності значно поступається зразкам провідних представників галузі. Йдеться про Asus, Blackview, Lenovo, Meizu, Motorola, Nokia, Prestigio та інших подібних компаніях.

Вибір нового акумулятора

Але як вибрати новий акумулятор і які аспекти врахувати при цьому в першу чергу? Озвучимо кілька порад, які допоможуть виключити помилки. Серед них:

 • Ємність – показник, який вказує на час роботи акумулятора без обов’язкової підзарядки. Чим це значення вище, тим краще. Але не варто гнатися за максимальною енергоємністю. Все повинно бути в міру;
 • сумісність – батарея в обов’язковому порядку повинна бути сумісна зі смартфоном;
 • відгуки – ще один важливий фактор. Перед покупкою слід вивчити відгуки користувачів про обраний товар.

Не варто робити покупку «про запас». Батареї, які не використовуються, схильні до втрати своїх параметрів.