Сучасні телефони мають дуже високу надійність і здатні прослужити власникові протягом тривалого періоду. Але і їх робота пов’язана з певними складнощами і проблемами. Кожна з них вимагає максимально швидкого реагування. Приблизно раз в 2-3 року виходить з ладу акумулятор для мобільного телефону, який відпрацював свій ресурс і потребує заміни.

Але тут і виникають труднощі. Як зробити правильний вибір і на які параметри звернути при цьому першочергову увагу? Розглянемо кожен з цих питань трохи більш докладно. Якщо звісно ви користуєтесь iPhone, то рекомендуємо розглянути аккумулятор Cameron Sino – https://batteries.in.ua/272-akkumulyatory-dlya-mobilnyh-i-kpk/351-akkumulyatory-dlya-apple-iphone/.

Коли слід задуматися про заміну акумулятора

Про несправності батареї смартфона свідчать такі чинники:

 • Навіть при економній експлуатуванні потрібна щоденна зарядка девайса;
 • відбувається мимовільне відключення телефону без видимої причини;
 • зарядка батареї віднімає більш тривалий відрізок часу;
 • батарея має пошкодження механічного типу внаслідок удару або падіння апарату.

У кожній з цих ситуацій потрібно змінювати акумулятор, який поверне телефону його колишню працездатність і функціональність.

Основні типи

Сьогодні на ринку найбільше затребувані акумуляторні блоки наступних типів:

 • Літій-іонні – доступні за вартістю, які відмінно доповнюють смартфони бюджетного сегмента. Ефект пам’яті тут відсутній, а підзарядку можна проводити на будь-якій стадії розрядки. На подальше функціонування батареї це жодним чином не позначається;
 • літій-полімерні – вироби, які характеризуються своєю технологічністю і високим ступенем ефективності. Можуть мати найрізноманітніші форми і типорозміри, а їх установка найбільш актуальна для дорогих і сучасних моделей смартфонів.

Батарея для мобільного телефону – різноманітність вибору

Кожен акумулятор для стільникового телефону має одне з наступних виконань:

 1. Оригінальна – поставка таких батарей здійснюється відразу з новим смартфоном. Виготовленням займаються компанії, які виробляють мобільну техніку під своїм брендом. Якість роботи не має нарікань, а високий цінник з лишком окупається досить значним періодом ефективного функціонування.
 2. Сумісне – випуском таких батарей займаються сторонні виробники, а їх продукція пройшла всі необхідні перевірки і в обов’язковому порядку сертифікована. Завдяки спеціальній маркіровці можна визначити сумісність модуля з тим чи іншим пристроєм. З позиції відповідності ціни та якості цей варіант часто є найбільше прийнятним і доступним;
 3. Ноунейм – продукція переважно китайського виробництва, яка при доступному ціннику має вкрай низьку якість своєї роботи.

Якого виробника вибрати

Випуск батарей для смартфонів веде сьогодні безліч компаній і підприємств по всьому світу. В першу чергу мова йде про визнаних лідерів ринку, які займають передові позиції і в сфері виробництва різних мобільних пристроїв. Це Apple, Fly, HTC, Huawei, LG, Samsung, Xiaomi і ряд інших компаній.

Особливо варто відзначити виробників, які спеціалізуються саме на цій продукції. Це Cameron Sino, Craftmann і ExtraDigital. Деякі з них займаються також випуском і зовнішніх акумуляторів.

Слід сказати і про виробників, які також випускають батареї для смартфонів, але їх продукція по затребуваності і популярності значно поступається зразкам провідних представників галузі. Йдеться про Asus, Blackview, Lenovo, Meizu, Motorola, Nokia, Prestigio та інших подібних компаніях.

Вибір нового акумулятора

Але як вибрати новий акумулятор і які аспекти врахувати при цьому в першу чергу? Озвучимо кілька порад, які допоможуть виключити помилки. Серед них:

 • Ємність – показник, який вказує на час роботи акумулятора без обов’язкової підзарядки. Чим це значення вище, тим краще. Але не варто гнатися за максимальною енергоємністю. Все повинно бути в міру;
 • сумісність – батарея в обов’язковому порядку повинна бути сумісна зі смартфоном;
 • відгуки – ще один важливий фактор. Перед покупкою слід вивчити відгуки користувачів про обраний товар.

Не варто робити покупку «про запас». Батареї, які не використовуються, схильні до втрати своїх параметрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.