Згідно з інформацією від Bloomberg, Google збирається впровадити нові інструменти, які допоможуть зменшити поширення «фотореалістичних фейків» та дезінформації, що створюються штучним інтелектом.

Одна з нових функцій, яку назвали «Про це зображення», надасть додатковий контекст про те, коли зображення або подібні фотографії були індексовані Google та де вони вперше з’явилися в мережі. Це дозволить користувачам визначити джерело зображення.

Крім цього, Google співпрацюватиме з іншими платформами, щоб переконатися, що вони також додають відповідну примітку до файлів, створених штучним інтелектом. Midjourney і Shutterstock є одними з таких платформ.

Перше доповнення з’явиться «найближчими місяцями», повідомляє TechCrunch. Щоб скористатися цією функцією, користувачам потрібно буде натиснути три крапки на зображенні в результатах пошуку Google Images, виконати пошук за зображенням або знімком екрана в Google Lens, або провести пальцем вгору в додатку Google. Пізніше ця функція буде доступна в веб-браузері Google Chrome на мобільних телефонах та комп’ютерах. Спочатку вона буде доступна лише в США та англійській мові.

Також буде цікаво:   Louis Vuitton випустить фотокнигу про Українські Карпати