Чохли для телефонів є у кожного. Зараз навряд чи є людина, у якого не було, коли або, такого аксесуара. Чи то так вміло продають чохол разом з покупкою телефону, чи то кожен власник дорогого смартфона думає про захист свого пристрою.

Але, мова не про те. Необхідність придбання даного товару є. Ось як вибрати щось підходяще? Ця стаття повинна вам допомогти.

Вибрати або створити свій чохол для телефону?

Зараз, в 2016 році, вже є два варіанти придбання захисного кейса. Можна вибрати вже готовий в перевіреному інтернет-магазині або створити свій дизайну майбутнього чохла.

Як купити чохол в магазині, думаю, ви знаєте. Ми хочемо розповісти вам як вчинити більш оригінально. Читайте нижче, як створити чохол зі своїм персональним дизайном, з фотографій, картинок з інтернету. Вам ідея повинна сподобатися.

Створи сам свій чохол

Суть ідеї наступна. Є сервіси в Україні, які дозволяють замовити чехлы с картинками. Можна отримати аксесуар з дизайном, який ви тільки захочете. Такий варіант, буде відмінним подарунком і ексклюзивним придбанням, яке ще й зможемо принести користь – захистити телефон від пошкоджень.

Як все працює?

Ви надсилаєте компанії свої фотографії, картинки з інтернету
Фахівці роблять ескіз чохла і показують його вам.
Якщо вам все сподобалося, ваше замовлення передається до друку.
Далі на протязі 1-2 днів ваш чохол виготовляють і доставляють.

На які чохли можна нанести друк?

В Україні вже наносять друк на всі можливі чохли різних типів і матеріалів. Можна нанести свій принт на міцний силікон або тонкий пластик. Можна замовити чохол у вигляді книжки або з обкладинкою для екрану.

Яка технологія нанесення друку краще?

Як ми з’ясували, є два сучасних способу друку на поверхні чохлів. Сублімаційний метод друку та ультрафіолетовий. Кожен з них виправдовує свої можливості. Друк тримається роками, не боїться сонця і подряпин. Маючи спеціальне обладнання і досвід за плечима в поліграфічній сфері, можна легко скласти конкуренцію навіть відомим китайським виробникам.

Друк на чохлах, вельми оригінальний подарунок на будь-яке свято. Думаю, кожному захочеться, спробувати створити свій дизайн аксесуара. Чи є підводні камені в цій справі? Тут все залежить від порядності і професіоналізмі виконавця. Але, в будь-якому випадки, накладений платіж, ні хто не відміняв. Замовляєте чохол, а гроші платите за проживання після перевірки на відділенні кур’єрської служби.

Також буде цікаво:   Анонсований смартфон Redmi Note 7 Pro