Собака – це не тільки друг людини, але і серйозна небезпека. Кількість безпритульних тварин, не дивлячись на різні заходи, які приймаються державою, все одно досить висока.

Групуючись в зграї, тварини бродять надані самі собі, нерідко хворіють на сказ, агресивно кидаються на людей, дітей і своїх одноплемінників. Той, хто хоч раз піддавався агресії з боку тварини довго не може оговтатися від страху перед собакою, а для дитини це може стати справжньою психологічною травмою, не кажучи вже про загрозу отримати серйозні каліцтва або розлучитися з життям.

Сучасні системи безпеки – це різні розробки, покликані допомогти людині захистити себе і близьких від різних загроз, тому існування такого приладу як ультразвуковий відлякувач для собак не викликає ні в кого здивування. Той, хто хоч раз пережив напад агресивної тварини, не роздумує над тим, купити ультразвуковий відлякувач собак на http://www.eko.net.ua/65, щоб захистити себе і близьких чи ні, враховуючи, що вартість приладу не так вже висока.

Принцип, за яким працюють ультразвукові відлякувачі собак – це ультразвукове випромінювання радіусом до п’ятнадцяти метрів і частотою до 20 кГц. Цю частоту не чує людське вухо, але чує вухо тварини, реагуючи роботу відлякувача собак. Тварина або втече подалі, або просто не буде до вас наближатися.

Ультразвукові відлякувачі для собак володіють такими властивостями як:

Надійний захист навіть від зграї собак.
Прилад можна використовувати велосипедистам, бігунам, дітям старшого віку.
Зручність використання.
Компактність. Прилад легко поміщається в кишеню верхнього одягу.
Купити відлякувач собак в Україні може будь-яка людина, часто стикається з бродячими тваринами або вимушений проходити повз місця їх скупчень.
Існує кілька правил користування цим приладом, згідно яких відлякувачем собак не можна:
Користуватися проти мирно гуляющих або сплячих тварин, оскільки це нерозумно і недоцільно.
Користуватися проти своїх домашніх вихованців.
Грати маленьким дітям.

Навіть якщо ви дуже любите собак, і вони до вас ставляться також добре, це зовсім не означає, що одного разу на вашому шляху не зустрінеться тварина з неадекватною поведінкою.

Також буде цікаво:   Instagram представив Live Rooms - «кімнати» для прямих ефірів