У кожної людини своє поняття про дружбу, але в наш час люди це слово дуже спотворили і, кажучи його, ми не зовсім розуміємо, про що йдеться. Це велика проблема в наш час тому, що ми витрачаємо неміряну кількість часу та енергії на людей, які нас зовсім не знають, але ми називаємо їх друзями.

Ну, так кого ж можна сміливо називати одним?

Друг-це не просто людина, з якою тобі приємно і весело спілкуватися, це людина, яка буде повністю розуміти, і приймати тебе дійсно таким, яким ти є. Який ніколи не буде засуджувати, а просто прийде і допоможе морально, буде поруч у момент труднощів.
Так само дуже важливо йти з цією людиною по одній дорозі, тобто мати власні цілі і йти до досягнення їх разом, тому що, розділяючи це з близькою людиною, ви стаєте сильнішими, мудрішими і шлях по якому ви йдете, вже не здається таким важким.

Нерозумно вибирати людину по якимось певним якостям. Не можна забувати, що за фізичною оболонкою криється душа, яка відбивається в людині через очі, поведінку, мову, запах, сміх.

Ця людина повинна, перш за все, внутрішньо вас залучати.

Так само в дружбі дуже важлива самовіддача. Кожен член дружби повинен вносити у відносини щось своє, бо якщо буде гра в одні ворота, то одного разу комусь це набридне і людина від вас піде.

Потрібно вміти чекати або людину, або момент коли у вас наступлять з ним дружні стосунки. У будь-якому випадку люди приходять і йдуть з наших життів, і кожен підносить щось своє спеціально для нас, і це, перш за все досвід.

Ми не завжди можемо вибирати людей, які нас оточують, я маю на увазі дитячий садок, школа, інститут, робота. Тобто тебе з самого дитинства поміщають в суспільство, і серед усього цього важко знайти саме свою людину. Будучи дитиною, це зробити легше, діти щирі і відкриті, йдуть на контакт. Але підростаючи, ти починаєш розуміти, що суспільство багато чого зневажає і не любить. І людина починає або протистояти, або підпирати себе під рамки, які були побудовані суспільством. У такому випадку можна розгубити не тільки своє саме хороше, але і втратити самого себе.

Важливо навчити шукати ваших людей і розкладати по місцях непотрібних. Таким чином, ви аналізуєте своє життя, а від цього залежить ваше майбутнє, так як ті люди, які нас оточують, роблять на нас величезний вплив.

Також буде цікаво:   Чому у вас менше друзів, ніж ви думаєте