Слава, багатство і удача загадкові і непостійні. Що робить одну людину багатим і знаменитим, а іншого бідним і нещасним? Так, це правда, що за гроші щастя не купиш. Але за гроші можна купити собі право займатися тим, чим ти хочеш. А це дорогого коштує.

1. Сфокусуйтесь на найголовнішому

Найуспішніші люди активно захищають свій час, фокусуючись тільки на ті речі і людей, які для них найбільш важливі. Успішні люди знають вартість часу. Вони не витрачають цей дорогоцінний ресурс, займаючись речами, які не наближають їх до поставлених цілей.

2. Чекайте кращого

Багаті і знамениті люди очікують досконалості від кожного, з ким вони працюють і мають справу, але вони також готові приймати і просто хорошу роботу.

3. Робіть безліч дрібних ставок

Багаті і знамениті люди за своєю натурою не азартні гравці. Вони заробили, збільшили і зберегли свої багатства і популярність, роблячи безліч дрібних ставок. А не одну або дві великі ставки, які можуть піддати їх досягнення великому ризику.

4. Охороняйте вашу чесність

Чесність – одне з найважливіших якостей, яким володіють по-справжньому знамениті і багаті люди. Чесність породжує цінну довіру, яку відкриває двері до багатьох угод, про які інші не можуть і мріяти.

5. Створюйте свої власні правила

Коли ви створюєте свої власні правила і змушуєте інших грати за ними, тоді ви контролюєте гру і, в якійсь мірі, результати. Але це не означає, що вам потрібно порушувати закон або щось в цьому роді.

6. Віддавайте більше, ніж берете

Нікому не подобається працювати з тією людиною, яка постійно намагається використовувати інших людей. Багаті і знамениті знають про це і так не роблять. Тому людям подобається працювати з успішними людьми.

7. Використовуйте нестійкість

Замість того щоб намагатися досягти успіху на рівному ігровому полі, спробуйте нахилити його в свою сторону і використовувати це як перевагу. Аналізуйте ситуацію і передбачайте, як буде все розвиватися далі. А потім опинитеся в потрібному місці в потрібний час.

8. Творіть свою удачу самі

Успішні люди не вірять в удачу – вони вірять в довгу і наполегливу працю. Вони знають, що вони самі повинні створювати для себе можливості, а потім використовувати їх. Удача – це всього лише місце, де зустрічаються підготовка та можливість.

Також буде цікаво:   50 універсальних істин для тих, хто хоче стати успішніше

9. Допомагайте іншим людям

Це не збіг, що багаті і знамениті люди – це найбільші філантропи. Наприклад, Білл Гейтс є співголовою найбільшого благодійного фонду. Вони хочуть залишити після себе значний слід в історії і життя людей, а також хочуть зробити світ кращим.