Бережи здоров’я змолоду!

Своєчасні профілактичні заходи – турбота кожного з нас, оскільки будь-яке захворювання краще попередити, ніж потім лікувати. Що саме потрібно для цього? Профілактика – це комплекс заходів щодо запобігання дисбалансу в організмі і порушень функції органів і систем. І заходи ці необхідні не тільки при «перших дзвіночках» розладів, що вже почалися. З факторами навколишнього середовища теж необхідно рахуватися і розуміти, з якими ризиками вони можуть бути пов’язані. І вже тоді замислитись, що ми можемо зробити для свого організму, щоб він не «вийшов з ладу»?

Про такі профілактичні заходи, як здоровий сон, збалансоване харчування, прийом вітамінів і достатня активність, говорять практично всі. Однак ми живемо не в ідеальному світі. Не варто недооцінювати такі явища, як перевантаження і стрес, несприятлива екологічна ситуація, нестабільний стан психіки з тих чи інших причин, необхідність працювати більше, ніж відпочивати. Все це – чинники ризику для нашого здоров’я. У цьому випадку може допомогти прийом БАДів: їх основне завдання – пом’якшити вплив негативних чинників на здоров’я і запобігти їх наслідкам. Ви можете знайти їх в асортименті інтернет-магазину Лікі.Вікі.

Що таке БАДи?

В першу чергу варто запам’ятати: біологічно активні добавки (БАДи) заборонено називати лікарськими препаратами. Вони не взаємозамінні. Лікарський препарат супроводжується чіткими показаннями до застосування і / або протоколами прийому, і призначати його може лише лікар. Функція лікарського препарату – терапевтична.

Призначення ж БАДів – профілактика і зміцнення захисних функцій організму на всіх рівнях, підтримка тих органів або систем, які в даний момент відчувають підвищене навантаження. У разі серйозних порушень, коли без медикаментозної терапії не обійтися, заміна її БАДами неприпустима! Але як допоміжний засіб при комплексній терапії або як профілактична міра, біологічно активні добавки рекомендують і самі лікарі.

Чим можуть бути корисні БАДи?

1. Профілактична підтримка в несприятливий період – наприклад, в холодний сезон при підвищеному ризику застуд або в міжсезоння, коли часто загострюються вегето-судинні розлади.

2. Оздоровчий ефект – наприклад, коли організму потрібні певні вітаміни, мінерали або амінокислоти.

3. Відновлювальний ефект в період реабілітації після травм і важких хвороб.

4. Пом’якшення впливу несприятливих факторів.

Однак безконтрольний прийом БАДів може виявитися марним і навіть нашкодити. Обов’язково консультуйтеся з лікарем щодо того, що ви приймаєте! Особливо це стосується вагітних жінок, дітей і пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями або алергією. Тільки фахівець може підібрати потрібну саме вам добавку, вітамінний чи мінеральний комплекс.

Також буде цікаво:   Вибираємо жіночий гаманець зі шкіри

Інтернет магазин Liki.Wiki https://liki.wiki/ пропонує вам асортимент продуктів, схвалених та рекомендованих медиками.