Побороти шкідливі звички, завершити розпочаті проекти, поставити кілька нових цілей і обов’язково їх досягти – все це можна зробити, якщо застосувати просте правило 100 відсотків.

Чому складно досягати поставленої мети? Тому що нам постійно хочеться звернути з наміченого шляху. Але не так, щоб зовсім згорнути. А чуть-чуть. Трошки відійти, а потім – назад. Ми ніби говоримо собі: сьогодні план буде виконаний не на 100, а на 99%.

Це і є та пастка, яку ми самі створюємо. Адже 1% поблажок, які ми собі дозволяємо, – це нестрашно. Але нам здається абсолютно інакше: за невеликий відступ від плану ми коримо себе так, ніби зовсім здалися і опустили руки.

Якщо ви виконуєте план тільки на 99%, то постійно переживаєте з приводу невдач і втрачаєте віру в себе. Тому потрібно користуватися правилом 100 відсотків.

Що таке правило 100 відсотків?

Виконувати план на 99% складно. Виконувати його на всі 100% легко. В цьому і полягає правило 100 відсотків.

Коли ви озброюєтеся правилом 100 відсотків, необхідність обмірковувати такі послаблення пропадає. Замість того щоб думати, скільки шматочків свіжого хрусткого багета мені можна з’їсти сьогодні, я подумки говорю: «Хліб не їм. Взагалі».

  • Пишете книгу? Щодня готуйте сторінку тексту.
  • Мрієте про свій YouTube-канал? Щотижня публікуйте новий ролик.
  • Хочете отримати ідеальне тіло? Не пропускайте тренування ні в якому разі.

Це, звичайно ж, важко. Але так буде тільки перший час. Набагато складніше боротися зі своїми 99 відсотками кожен день, ніж перечекати, поки адаптуєтесь до правила 100 відсотків. Тим, хто дуже довго бореться зі своїми недоліками і хоче досягти поставленої мети, ось три кроки, щоб втілити правило 100 відсотків в життя.

Як застосувати правило 100 відсотків?

1. Визначте мету, яка вимагає стовідсоткового уваги

Вам потрібно зрозуміти, яка саме з поставлених цілей вимагає застосування правила 100 відсотків. Можливо, якесь заняття вам дається легше іншого.

Отже, що це буде? Хочете краще фотографувати? Вивчити мову? Почав займатися спортом?

З’ясуйте, яка корисна звичка вам потрібна або ж від якої шкідливої залежності ви хочете позбутися. Адже далеко не кожна активність вимагає стовідсоткової віддачі.

2. Дозвольте правилу спрацювати

Отже, ми з’ясували, що ви хочете домогтися цілком конкретної мети, застосовуючи правило 100 відсотків. Тепер залишилося дізнатися, як саме ми будемо рухатися наміченим шляхом.

Також буде цікаво:   Просте правило 1 секунди зробить вас більш популярним і шанованим

Якщо ви хочете закінчити книгу, поставте собі за мету щодня писати по сторінці. Це означає, що в кінці тижня ви повинні підготувати сім сторінок тексту.

3. Повторіть

Істинне щастя ми відчуваємо, коли перевершуємо власні очікування і можливості. Працювати кожен день протягом тижня – це круто. Набагато складніше повторити це знову. І знову. І знову, поки це не стане звичкою або способом жити. Саме в такий момент ви досягаєте поставленої мети.

Навіщо потрібне правило 100 відсотків?

Як бачите, важко буде тільки на самому початку. Складно повірити в те, що таке просте правило спрацює. А потім складно змусити себе завжди діяти згідно з цим правилом, не відступати ні на крок.

Навіщо застосовувати це правило? Щоб полегшити собі життя. Дуже непросто терпіти невдачі кожен день. Правило 100 відсотків захистить вас від цього випробування.