Одна з основних проблем продажу продуктів харчування та напоїв – це виставка товару. Який найкращий спосіб залучення відвідувачів (і можливих майбутніх клієнтів або ділових партнерів)? Крім класичних рекламних вивісок і продажних стратегій, що ще можна зробити, щоб привернути увагу покупця? Відповідь: вітрини! Купити торгові вітрини можна на сайті Торгоборуд!

Як вибрати вітрину?

Коли справа доходить до покупки або оренди торгової вітрини, є багато фактів, які повинні бути прийняті до уваги.

Перш за все, для того, щоб вибрати ідеальну вітрину для ваших товарів, ви повинні знайти відповіді на наступні питання:

  • Який тип продуктів харчування ви плануєте продавати?
  • Які продукти ви можете розмістити на одному прилавку?
  • Який ідеальний діапазон температур для підтримки належних умов зберігання продукції?
  • Тип системи охолодження, який підходить для вашої продукції?
  • З чого зроблена вітрина: з дерева або металу?
  • Який тип стенду буде більш доречним (кутовий, острівний, півострівний або лінійний)?

По-друге, після того, як технічні вимоги до обладнання чітко встановлені, ви повинні думати про те, як торгові прилавки для магазинів будуть вписуватися в загальний дизайн вашого магазину / кафе / кав’ярні / т.д. Враховуйте загальний «настрій» інтер’єру, тоді все буде виглядати максимально гармонійно.

Поради при виборі вітрини

Якщо ви все ще не можете вирішити, що підходить вам найкраще, наступні пункти можуть допомогти вам вибрати підходящий варіант вітрини. Ось ще кілька порад, як вибрати ідеальну торгову вітрину.

  • Враховуйте матеріал, який використовується для створення вашої вітрини (скло, метал, дерев’яні конструкції). Такий момент може або доповнити інтер’єр і стати його гармонійною частиною, або, навпаки, внести дисгармонію.
  • Освітлення. Коли ви вирішите поставити вітрину, ще одне важливе питання, яке повинне бути прийняте до уваги, стосується видимості і можливості розглянути товар з боку клієнта. Чи потрібно вам освітлення чи ні? Який тип освітлювальної техніки підкреслить переваги вашої продукції? Ваш товар буде виглядати краще під теплим, холодним або нейтральним світлом?
  • Габарити. Перед тим, як придбати вітрину, поміряйте і подумайте, а влізе вона туди, де ви хочете її «припаркувати»? Вітрина повинна бути не просто красивою і місткою, але і правильно розміщеною в торговому залі: не створювати труднощів для пересування клієнтів, бути в легко досяжною для покупця.

Також буде цікаво:   Де знайти хорошу музику для роботи