Команда Google Maps розповіла про нові можливості картографічного сервісу, які допоможуть вчасно добиратися до потрібного місця на громадському транспорті.

Попереджений – значить озброєний

У додатку Google Maps з’явилася вкладка Commute, де відображається дорожня ситуація по звичайному маршруту і прогноз по часу поїздки в залежності від пробок. Про це користувач може дізнатися ще до виходу з дому/офісу і при необхідності скоригувати свої плани. У разі аварії або перекритого руху система прогнозування підкаже альтернативні маршрути. На Android-пристроях підтримуються повідомлення про непередбачені затримки громадського транспорту. На iPhone просто доведеться частіше перевіряти статус.

У «80 регіонах світу» Google Maps буде показувати на карті автобуси і трамваї, а також очікуваний час прибуття на зупинку. У Сіднеї пасажири зможуть заздалегідь дізнатися, наскільки заповнений транспорт і чи є вільні місця для сидіння.

Вперед з музикою

Ще одним нововведенням стала функція управління відтворенням музики в режимі навігатора. Заявлена ​​підтримка Apple Music і Google Play Music, а у випадку з Spotify реалізована глибша інтеграція – можна переглядати плейлисти і альбоми, не перемикаючись між додатками.

Також буде цікаво:   Флагман Xiaomi Mi 9 показали на нових концепт-артах