Де ще можна спокійно поснідати в кафе, а потім його пограбувати? Де можна бити битою людей на пляжі, або розстрілювати поліцейських з автомата? В якій ще грі ви будете викрадати машини, не тільки щоб покататися, але ще потім заробити на цьому гроші? ДТА – це паралельна всесвіт, в яку запрошують вас поринути розробники Rockstar. У ній ви можете робити все, що захочете. Суть гри – проходження місій. І якщо у вас щось не виходить, або ви просто хочете побавитися, на допомогу приходять чарівні чіти! 

Рекомендації перед використанням кодів на ГТА 4

На даний момент гра ГТА 4 має невеликий арсенал чіт-кодів, на відміну від інших версій. Але будьте обережні у використанні читів, вони можуть не тільки допомогти в проходженні гри, але й заблокувати деякі ваші досягнення. Щоб уникнути блокування порада: перед тим, як зберегти гру, вимкни ваш чит-код. У разі ігнорування цієї рекомендації кілька ваших очивок будуть заблоковані назавжди, і доведеться починати гру спочатку.

Правильно використовуємо коди на ГТА 4

У даній версії коди цифрові. У вашого персонажа є мобільний телефон, для активації коду введіть потрібні цифри в мобільник і натисніть кнопку виклику. Після чого пролунає спеціальний сигнал, що означає зміни в грі. Щоб не вводити код постійно, розробники передбачили спеціальне меню «чіти», розташоване в цьому ж телефоні. Збереження йде автоматично.

Коди на ГТА 4 – всі 100 кодів на комп’ютері

Ходять чутки, що десь є всі 100 кодів ГТА 4 на комп’ютері, багато сайтів заманюють відвідувачів саме цим заголовком. Але це не так, їх набагато менше.

Нижче наведені тільки робочі коди ГТА 4. Вони можуть бути використані не тільки в ПК версії, але і на XBOX 360 або PS3. Навіть якщо у вас не оригінал гри, а, наприклад, “Ліберті сіті”, крім додаткових читів вашою версією, ці коди можуть бути використані.

Коди на здоров’я та безсмертя

У даній версії ДТА не існує кодів на нескінченність патронів, грошових коштів або здоров’я. Добре це чи погано – судіть самі. Але ви без проблем зможете поповнити ті або інші запаси свого героя.

482-555-0100 – оснащує вашого героя повним боєкомплектом: патронами, зброєю і бронею. Також відновлює здоров’я на 100%. Цікавий баг у цього чита: якщо встигнути задіяти його в момент, коли ваш герой на межі смерті, то він знаходить безсмертя. А завдяки цьому чіт-коду броня і здоров’я повністю відновлюються – 362-555-0100.

Поліція

267-555-0100 – код знижує рівень злочинності. Також є код для любителів побігати від поліції – 267-555-0150 який, навпаки, підвищує кількість зірок розшуку.

Коди ГТА 4 на зброю

486-555-0100 – стандартний набір, в який входить: пістолет, рушниця, біта, М4 снайперська гвинтівка, MP-10 а також гранати і RPG.

І другий набір, з тим же пістолетом, рушницею, гвинтівкою, RPG. До них додалися: коктейль Молотова, Узд, АК-47 і ніж – 486-555-0150

Також буде цікаво:   Google випустила новий бета-тест Android Q

Коди на машини

Вашій увазі представлені всі 100% робочих кодів ГТА 4 на машини, транспорт. Їх зовсім небагато, але це все, що існують, більше ви не знайдете. Незважаючи на мізерний список цих машин, багато з них рідко трапляються в грі, чесним способом добути їх практично нереально.

Службова машина ФБР з’явиться перед вами – 227-555-0100.

227-555-0147 – чит на спортивну машину Turismo (Ламборджині).

Гоночний мотоцикл Sanchez – 625-555-0150.

625-555-0100 – Не менш потужний мотоцикл NRG-900.

227-555-0175 – Машина Comet (малолітражка) з’явиться перед вами.

Ввівши код, ви отримаєте машину “Ягуар” (SuperGT car) – 227-555-0168.

Єдиний код на використання човна (Jetmax) – 938-555-0100.

З військовою технікою у четвертій частині теж негусто, і не можна просто так покататися на танку або політати на військовому літаку, як в “ГТА Сан Андреас”, наприклад. І існує тільки один чит на військовий вертоліт з кулеметом, всі інші коди – ОБМАН! 359-555-0100 – чит на бойовий вертоліт, який оснащений чотирма кулеметами. Якщо ви катаєтеся по місту на машині, насолоджуючись ігровим радіо, і вам дуже сподобалася якась пісня, докладну інформацію про неї ви можете дізнатися за допомогою коду – 948-555-0100 . При активації чита важливо залишатися в машині!

З дитинства нас вчили, що їздити на машині злива небезпечно, але в житті ми не можемо змінити погоду по клацанню пальця, а в ГТА 4 – можемо. 468-555-0100 – чит-код на зміну погоди.

Чити на гроші

Допоміжних чит-кодів на гроші просто не існує, розробники цієї версії вважають, що це зробить гру зовсім нецікавою і дуже простий. Щоб заробити кошти, вам потрібно виконувати різні завдання, які будуть вам даватися від інших персонажів, іноді навіть від випадкових перехожих. В цьому і є вся суть гри, ви повинні пройти всі місії і додаткові завдання. Але заробити можна не тільки чесним способом: вб’єте персонажа гри – вам випадуть речі та гроші, які були при ньому. Але з простого перехожого ви не отримаєте багато грошей, краще всього – засісти у банкомату АТМ, чекаючи клієнтів, які захочуть перевести свої кошти. Після того як людина зробить фінансову операцію, простежте за ним, поки він не зайде в якесь темне місце. Пару ударів битою, і готівкові гроші перехожого у вас в кишені, близько 100 доларів.

Ви можете побути в шкурі цього грабіжника, пограбувавши магазин або кафе – все, що має касовий апарат. Цільтеся в упор в касира і йдіть до нього, він віддасть вам всі гроші, що є в касовому апараті (приблизно 100 доларів). Але за це ви отримаєте як мінімум одну або навіть дві зірки розшуку. І запам’ятайте, в магазині Персея немає кас.