Кожен день у своєму житті людина переживає безліч різних подій, деякі з яких позначаються на психіці людини позитивне, а деякі негативно. Так само, іноді ми стикаємося з настільки лякаючою ситуацією, що нам ставати необхідна підтримка і допомога психолога для відновлення життєвих сил і набуття мети в житті. Безліч людей відчувають вплив стресу протягом тривалого часу, що істотно знижує якість життя.

Що ж таке стрес?

Підвищена тривожність, нервозність, неспокій – все це симптоми стресу. Симптоми стресу можуть з’являтися раптово або наростати поступово. Наприклад, панічні атаки можуть наздогнати людину в самий невідповідний момент, а проблеми зі сном спочатку зовсім не помітні, але поступово накопичуються. Стрес – це стан сильного емоційного напруження. Найчастіше стрес викликають погані умови життя, надмірна завантаженість, кризові ситуації. Тривала дія «стресів» (причин, що викликають стрес) може привезти до утворення фобій, порушення сну і навіть до фізичних наслідків таким, як головні болі, болі в животі і проблеми з концентрацією уваги.

Як боротися зі стресом

Ви можете звернутися до фахівця за допомогою або ж спробувати впоратися самостійно, використавши прості способи подолати стрес. Існує безліч технік спрямованих на розслаблення, таких як медитація, йога та інші. Ви можете підібрати собі будь-який варіант, головне практикувати його протягом тривалого часу. Це дозволить вам не тільки тримати себе у формі, але і поліпшити стан організму в цілому. Більшість психологів сходяться на думці, що спорт – є одним з кращих способів впоратися зі стресом. Робіть зарядку, запишіться у спортзал, це допоможе зняти напругу. Скоротіть вживання збуджуючих речовин, наприклад кофеїну. Однак, якщо ви бачите, що самостійно впоратися з ситуацією ви не можете, зверніться до лікаря.

Також буде цікаво:   5 способів прокачати свій організм