Будь-яка людина, яка приїхала до столиці більш ніж на один день, змушена шукати тимчасове житло. Але не всім до душі далекі від домашнього затишку і при цьому дорогущі готельні номери. А зняття квартири подобово в Києві багатьох лякає тим, що часто це пов’язано зі значною часткою ризику.

Чи можна знімати квартири подобово і не потрапити на гачок аферистів?

Як це не прикро, але частка істини в таких побоюваннях є. Адже оренда квартир подобово – справжній клондайк для різного роду шахраїв та аферистів. І страждають від них часто дуже грамотні люди, а не, як прийнято вважати, дурні й несучасні простаки. Просто схеми таких зловмисників дуже продумані і різноманітні, тому не повестися на їх прийоми досить складно.

Для того щоб приїхавши до Києва, зняти квартиру подобово і не потрапити в халепу, слід дотримуватися деяких нескладних правил. Так завжди потрібно перевіряти документи господарів на житло і їхні паспорти перед зняттям квартири подобово. Київ також зобов’язує бути пильними у момент передачі грошових коштів.

З власника квартири необхідно взяти розписку про отримання плати із зазначенням особистих даних та місця проживання. Оренда квартир в Києві подобово однозначно неприйнятна від компаній з поганою репутацією. Також не потрібно займатися з тими, хто намагається здати неприватизовану квартиру.

При виборі квартири на різних інтернет сайтах, оголошеннях в газетах, а також об`яві, які часто нам зустрічаються, на автовокзалах, на маршрутних зупинках і тому подібних містах, звертайте увагу на всі дрібниці. Якщо ви зателефонували по номеру вказаному в оголошенні, то не соромлячись питайте про всі дрібниці такі як: точну адресу та місце розташування, тип надання аренди, потрібно уточнити з ким ви розмовляєте власником чи представником. І тільки тоді можна домовлятися про зустріч, ніколи не ведіться на дешеві оголошення та не аргументовані об`яви.

Навіть оренда квартир подобово повинна супроводжуватися письмовим договором з чітко обумовленою орендною платою, умовами проживання, оплачення комунальних послух, якщо вони не включені в суму оренди та відповідальності за пошкодження майна.

При дотриманні всіх цих простих правил оренда квартир у Києві може бути цілком вигідною та безпечною для вас. Але все-таки краще вдатися до послуг професійних компаній, які відповідають за всі надані послуги та працюють в українському правовому полі.

Також буде цікаво:   Оренда акустичної системи