Київ є одним з найбільш унікальних і красивих місць в світі і розташований на річці Дніпро. Столиця України має довгу історію, і називають її «матір’ю міст руських». У період з 11 по 12 століття був «Золотий вік» Києва, коли він був частиною великої Київської Русі. Це була сильна військова й торговельна держава. Тут знаходиться безліч стародавніх церков, соборів і храмів. Найбільший Кінотеатр в Києві імені великого українського поета Т. Г. Шевченко, про який ви можете дізнатися на сайті http://intravel.net/kiev/entertainment/kinoteatr-kiev-130. Це найбільший музичний театр країни, який відомий і за її межами.

Побудували його в 1901 році. Розробником проекту був В. А. Шретер. Ще раніше на місці театру стояв Міський театр, який згорів від пожежі в 1896 році. А в 1911 році в цьому театрі був застрелений Петро Столипін, який знаходився разом з царською сім’єю на прем’єрі опери, поставленої за однойменною казкою «Казка про царя Султана».

Також в Києві можна відвідати музей великого письменника Михайла Булгакова, національний музей російського мистецтва, парк «Феофанія», Маріїнський парк, замок короля Річарда “Левове серце”, будинок Вчителя і т.д.

Також розваги в Києві не обходять стороною туристичний відпочинок. На сайті InTravel.net ви зможете дізнатися багато цікавої інформації про це місто і його розваги. Тут ви знайдете клуб Sorry Бабушка, Торгово – розважальний центр Dream Town.

Розважальний центр Bomond запрошує любителів італійської кухні. Тут можна чудово і весело провести час з сім’єю та відпочити. У концертному залі Будинок Архітектора ви можете відвідати зал виставок, бібліотеку і конференц-зал. Зі своїми дітьми ви можете відвідати Океанаріум, де ви побачите самих екзотичних риб нашої планети.

Клуб Квартал є меккою бурхливого життя столиці. У цьому недорогому закладі люблять розважатися туристи, так як тут виступають різноманітні кавер і рок – групи. Разом з сімей можна відвідати Клуб сімейного дозвілля «Наша Експедиція» і отримати майстер – класи по Організації свят, Випускних і інших заходів. Також ви можете відвідати Етнографічний музей «Хутір Савки», який розташований під відкритим небом в селі Нові Петрівки за шість кілометрів від Києва. Тут ви зможете перейнятися духом Києва – дізнатися про побут і ремесла українців. Якщо ви любите коней, то можете відвідати Кінно – прогулянкову базу Кентавр, де вас навчать їздити верхи, організують дитяче свято, фотосесії і т.д.

Також буде цікаво:   Жемчужина строительного рынка Броваров — ЖК «Лесной квартал»