Всі ми знаємо стару приказку «Переїзд на кшталт пожежі». Особливо якщо переїжджати треба в іншу країну. Хочемо порекомендувати вам декілька основних моментів, які допоможуть вам зберегти спокій і засоби.

1. Уважно вирішите яке майно вам необхідно перевезти. Спробуйте зробити список або перелік майна, що перевозиться. Почніть з найбільших предметів. Зверніть увагу на майно, яке дорожче буде перевезти ніж купити в новому місті. Можливо немає сенсу його везти?

2. Постарайтеся точніше визначити скільки місця в машині займе ваш вантаж. Порадьтеся зі знайомим водієм, чи правильно ви визначили розміри вантажу. Майте на увазі, що вам потрібно обов’язково знати загальну вага і обсяг майна не тільки для митниці, а й для коректного замовлення машини. Можливо вам за вагою та обсягом досить малотоннажного автомобіля газелі ніж більш дорогого МАЗа.

3. Уважно вивчіть транспортну компанію, якій хочете довірити перевезення вашого майна. Зв’яжіться по телефону, поспілкуйтеся. Обов’язково запитаєте які вам потрібні документи для перевезення і які їм потрібні. Чи всі документи є і яких не вистачає? Поцікавтеся чи можна укласти з перевізником договір на перевезення вантажу заздалегідь (наприклад за 2 місяці до запланованого перевезення) або безпосередньо перед виїздом, чи надасть перевізник вам всі необхідні документи. Майте на увазі що досвідчений перевізник-міжнародник знає точно що і як оформляється і ніколи не відмовить вам у видачі відповідних документів, більш детальніше про перевезення читайте тут http://logist.kiev.ua/mezhdunarodnye-gruzoperevozki/ .

4. Після вибору транспортної компанії ви вже будете точно знати які документи вам необхідні. Якщо не вистачає якогось документа або штампа з’ясуйте чи зможете ви отримати його. Іноді маленька помилка в документах може спричинити за собою чималі витрати при митному оформленні.

5. Збір речей, упаковка і вантаження-розвантаження майна – дуже важливий момент! Постарайтеся заздалегідь придбати пакувальний матеріал, коробки та мішки. Найкраще скористатися послугами вантажників. Це буде трохи дорожче коштувати, але при міжнародних перевезеннях тут важливіше якість ніж ціна. Не забудьте поцікавитися у диспетчера вантажників – чи є у них досвід упаковки і розвантажувально-навантажувальних робіт міжнародних вантажів.

6. Перед початком перевезення обов’язково отримайте інформацію у перевізника про маршрут руху, місця стоянки і відпочинку водія, наявності у водія телефонного зв’язку (як в країні відправлення так і в країні прибуття). Перед виїздом автомобіля поцікавтеся у водія про наявність на шляху проходження мотелів, пунктів обміну валюти та поповнення мобільного зв’язку.

Також буде цікаво:   Споживчий кредит під заставу нерухомості