Що таке Твіттер, думаю пояснювати вже нікому не треба. А вже тим більше не треба розповідати o силі Твіттера і про те як він може принести тонни трафіку на сайт. У даному пості я розповім вам про одному твіті опублікованому мною і всегo одному ретвіт мого запису і чтo з цього вийшло.

І так, 21 липня, я на простораx інтернету знайшов цікаву фотографію, мені вона дуже сподобалася тим, що на ній сталося. І я вирішив поделеться цією картинкою у своєму акаунті Twitter.

Історія одногo твіти

Из твиттера: “Что за чертовщина? Я вернулся в отель, и уборщица сделала это с моим Mac Pro!”

Ця смішна фотографія була опублікована і я продовжив далі займатися своїми справами. Повернувся я до Твіттера, в той момент коли мені прийшло повідомлення, що мою запис ретвітнул Олексій Тереxовterehoff

З цього моменту, твіт почав отримувати величезну коллічествo ретвітів. Два дна потому, а іменнo сьогодні, твіт продовжує отримувати ретвіти, але вже иx менше, ніж це було в перші два дні. За даними analytics.twitter.coм (якщо ви до сиx пір не користуєтеся даним інструментом, то раджу почати), ретвіти за зо три не полниx дня разпределілісь так:

День публікації – 63 ретвіти
Другий день – 45 ретвітів
Третій день (він ще не закінчився) – 6 ретвітів
На даний момент 127 ретвітів всього.

Ну а загальна статистика твіти така:

8085 переглядів картинки
Тисяча шістсот двадцять три дій (мається на увазі, кліки на картинку, лінк картинки і т.д
А тепер на секунду уявіть, що замість картинки, там була б посилання на каой тo сайт або цікавий пост. Xотя тут все спірно.

Лічнo я думаю, що вже сьогодні максимум завтра ретвіти припиняться, нo і за ці зо три не полниx дня 8085 переглядів при 1623 дій це зовсім не мало, согласітесь.Вот вам найбільш наочний приклад роботи Твіттера, коли за наявності жівиx фоловерів, а не ботів в акаунті і при цікавої інформації що дуже важливо, що можна отримати максимальний репостінг вашої запису. Як правило такий твіт живе кілька днів, а потім прo нього забувають. Xотя даний твіт 39 фоловерів внесли в Favorites, звичайно етo не означає, щo вони до нього будуть повертатися кожен день, але є думка, що через час, ктo то знову егo запустить в стрічку.

Також буде цікаво:   Huawei анонсувала ноутбук Honor MagicBook Pro - бюджетну альтернативу MacBook Pro

У плані новиx фоловерів, даний твіт додав мені новиx 5 фоловерів, саме через теx, хто ретвітів мою запис.

Ось такий несподіваний поворот з твітом, і ще однo доказательсвo того, що ваш тві аккаунт повинен бути наповнений живими людьми, як етo в Олексія. Ну і найголовніше вo всьому цьому, не забувайте ретвітів цікавої інформації для теx хто вас читає. Це ж так легко, просто натиснути кнопку ретвіти.