Якщо ви шукайте, де купити блок живлення для ноутбука Asus EEE PC, тоді інтернет-ресурс notebook-battery.com.ua неодмінно допоможе вам це зробити максимально вигідно і зручно перейшовши за посиланням notebook-battery.com.ua/power-supply/asus/eee-pc , де ви злегкістю можете замовити собі блок живлення для ноутбука Asus EEE PC. Варто зазначити, що одним з найважливіших елементів ноутбука є зарядний пристрій, який не тільки забезпечує харчуванням весь прилад і заряджає акумулятор, але і служить в якості стабілізатора, захищаючи ноутбук від пошкоджень при перешкодах вхідної напруги.

Характеристики

Як правило, зарядний пристрій для ноутбуків Аsus випускається у вигляді зовнішнього блоку і має певні характеристики, основні з яких:

  • вихідна напруга;
  • вихідна сила струму;
  • вихідна потужність.

На всіх моделях ноутбуків Аsus промарковані основні вимоги до цих величин, тому при підборі блоків живлення варто строго дотримуватися заданих виробником параметрів.

На сайті notebook-battery.com.ua ви зможете знайти зарядні пристрої з вихідною напругою від 9,5 В до 19 В і з вихідною потужністю від 24 Вт до 90 Вт.

Як правильно підібрати блок живлення?

Беремо ваш блок живлення в руки і дивимося на наклейку, нас цікавить параметр Output – це те що зарядка видає на виході штекера, який ви вставляєте в ваш ноутбук. Якщо зарядки вже немає, шукаємо модель вашого ноутбука, забиваємо в пошук сайту  notebook-battery.com.ua або диктуємо менеджеру 🙂

Вам потрібно знати параметри вашого старого зарядного:

V (Вольт) – напруга на виході у (Асус цей параметр не перевищує 19V)
А (Ампер) – вихідна сила струму (до 9.5А max)
W (Ват) – потужність на виході (зазвичай це A * V)
Тип штекера – зовнішній і внутрішній діаметр штекера на кінці блоку живлення, який ви вставляєте в ваш ноутбук

Кілька порад при виборі блоку живлення Asus

1. Можна брати блок живлення який трохи могутніше вашого, допускаеться відхилення по силі струму до + 1.5А. Це за умови, що всі інші параметри – вольти і тип штекера будуть однаковими.

2. Завжди перевіряйте тип штекера! Навіть якщо всі параметри вашої зарядки збігаються, новий блок може мати роз’єм, який просто не увійде в ваш ноутбук і  прийдеться  міняти. Приміром 4.0 * 1.35 – першим завжди йде зовнішній діаметр (4.0 мм), другим – внутрішній (1.35 мм)

Типи штекерів для ноутбуків Asus:

5.5 * 2.5 – найпопулярніший штекер, йшов в моделях Asus x53s, a53s, k53s, x51L, v85, exa0904yh, a52j
4.5 * 3.0 c голкою – ASUS Ultrabook
4.0 * 1.35 – моделі Zenbook Prime серії A Taichi VivoBook
3.0 * 1.35 – Zenbook Prime серії E (часто плутають з 4.0 штекером)
2.5 * 0.7 – нетбуки серії EEE PC

Також буде цікаво:   Windows 10 отримала нововведення, про яке всі мріяли