Курити давно вже не модно. Ще зовсім недавно багато курців, які бажають позбутися шкідливої ​​звички, зачитували до дірок книгу Алана Карра, щоб кинути курити. Тепер аналогічні способи не актуальні, на зміну їм прийшли сучасні електронні сигарети, які відмінно допомагають відмовитися від традиційних сигарет. Однак новачкові не так легко визначити який пристрій, технічно підходить саме для нього. Давайте розберемося, як вибрати сигарету новачкові?

У чому сама суть ширяння

Медики стверджують, що залежність від тютюнопаління – НЕ тривалий процес, і головне витерпіти перші пару діб без потрапляння нікотину в організм. Вже через 72 години не буде особливого бажання курити. Потім залишається вести боротьбу з психологічною потребою – вирішити, куди подіти руки. Саме в цей момент потрібно застосувати помічника – електронну сигарету.

Яка електронна сигарета краще

На ринку виділяють чотири види форм – факторів пристроїв: cigarettes (аналогічна звичайній сигареті), slim-style (тонкі), pen-style (в формі “ручки”), сигари (габаритних розмірів). Курильні трубки і інші зміни виникають зі зміною моди. При виборі електронної сигарети рекомендую сайт http://smartsmoke.com.ua/  де сам купляв собі сигарету.

Визначте самі, які електронні сигарети підійдуть саме вам?

E-cigarettes (аналог традиційної): мають вишуканий візуальний вигляд і елегантні. Імітують класичну курильну модифікацію на 98%. Відмінна альтернатива для тих, хто не хоче показувати, що позбавляється від шкідливої ​​звички. Такі сигарети – альтернатива для не завзятих курців, хто вважав за краще суперлегені або просто легкі сигарети.

Велика конфігурація – сигара для курців постійних. Значно більшого розміру, ніж класична, мало схожа зі звичайною. Хоч і не особливо звичні габарити, до неї досить швидко звикаєш.

Трубка – імітатор звичайної класичної курильної трубки, підходить цінителям, відмінно підкреслює стиль, подарує максимум насолоди від куріння. Не потребує опису, тут тепер все зрозуміло.

Поради завзятим курцям електронних сигарет

Якщо ви перебуваєте в громадському місці і вам говорять, що курити електронну сигарету в такому місці не можна, зробіть посилання на закон “Про куріння”, який підтверджує, що такий пристрій можна використовувати в будь-якому громадському місці, в тому числі і закритому приміщенні (питних закладах, навчальних закладах, поїздах і так далі). Воно не є тютюновим виробом і не впливає на оточуючих.

Також буде цікаво:   Цена металлочерепицы в Budmagazin