Напевно важко знайти в нашому світі людини, яка нічого не знає про такий прославленому бренд як Apple. Ця корпорація голосно заявила про себе і про свою продукцію, тому вона на слуху зараз у багатьох. І ось недавно яблучні зробили чергову презентацію своїх новинок, серед яких також був ноутбук MacBook Pro 2021. Останній вражає своїми характеристиками та можливостями.

Такого роду презентації всі шанувальники бренду очікують з великим нетерпінням, адже на них можна побачити щось дивовижне, що вражає уяву навіть найдосвідченіших людей. Очікують презентацій також конкуренти, щоб бути в курсі чого очікувати на ринку.

І ось американською корпорацією кілька днів тому була проведена друга осіння презентація, якій дали назву “У відрив”. В рамках її проведення був представлений не тільки новий ноутбук, але і Apple AirPods 3, а ще процесори. Але давайте про це більш детально.

MacBook Pro 2021

Якщо ми говоримо про MacBook Pro 2021 року, то це за всю історію існування даної лінійки найбільш потужний пристрій. І все завдяки M1 Max та M1 Pro – це надзвичайно швидкі чіпи, які розроблялись спеціально для використання професіоналами. Завдяки цим чіпам можна отримати продуктивність на рівні феноменальної.

А ще ці ноутбуки здатні працювати без підзярядки дуже тривалий період – не кожен виробник здатен похвалитись нотубком, який може працювати без додаткової підзярядки 21 годину. Це дійсно феноменальний показник.

Дана модель випускається в двох варіантах дисплеїв – на 16 та на 14 дюймів. Це дійсно продукт, який можуть використовувати справжні професіонали своєї справи. Для цих ноутбуків та їх власників стає можливим будь-яка робота. Нові продукти від “яблучних” вже з’явились на ринку та ними можна вже купувати у офіційних дилерів.

Apple AirPods 3

Також 18 жовтня американський бренд Apple запропонував своїм шанувальникам ще один продукт. Мова йде про Apple AirPods 3, які мають багато цікавих технічних та дизайнерських рішень. Перш за все, ці навушники мають зовсім інший – новий дизайн, тому виглядають досить свіжо, на що звернули увагу шанувальники.

До цього варто додати ще ряд нововведень:

  • захист виробу від води та поту;
  • акумулятори зі збільшеним ресурсом;
  • еквалайзер представлений адаптивного типу;
  • аудіо просторове.

Вже навіть цього переліку новинок та переваг достатньо для того, щоб зацікавитись даним продуктом і щоб він викликав інтерес у потенційного покупця, навіть не великого шанувальника продукції американського бренду.

Також буде цікаво:   Народный флагман или базовый Samsung S23: что лучше купить