Кожна третя людина хоч один раз в житті, але стикалась з доволі “делікатною” проблемою, яка пов’язана з проктологією. Але не дивлячись на таку ситуацію не всі відразу звертаються по допомогу до лікаря, наприклад, може допомогти проктолог Тернопіль. У більшості ці проблеми викликають сором, тому люди терплять, а ситуація може погіршитись. Гіршим тут може бути тільки одне – самолікування, яке частенько до добра не доводить. Не варто цього робити, адже є ризик отримати хронічну форму хвороби.

Потрібно чітко усвідомлювати – в разі виникнення проблем потрібно звертатись по допомогу до лікаря проктолога. Останній займається вирішенням проблем з товстою та прямою кишкою. Більше того, хороша клініка має на озброєнні сучасні методи обстеження та чудову техніку. Яскравим прикладом цього може бути проктологічна клініка Веселовського.

Особливості клініки

В цілому клініка займається проблемами проктології тривалий час, а якщо говорити більш детально, то більше 12 років. А от напрямком геморою спеціалізується осанні 7 років. За цей період лікарі клініки стикались з різноманітними випадками протікання хвороби, здобувши великий досвід. За цей період через клініку пройшло майже сім тисяч пацієнтів, які змогли подолати хворобу та повернути собі здоров’я. Причому для цього не прийшлось робити такої неприємної процедури як хірургічна операція. Яка тягне за собою безліч незручностей – починаючи від неприємних відчуттів і закінчуючи втратою працездатності.

Ще однією особливістю клініки можна назвати те, що саме в її стінах пацієнти отримують безболісну діагностику, в результаті чого встановлюється точний діагноз. Під час обстеження лікарі використовують спеціальний знеболюючий гель, тому неприємні відчуття відсутні. А якщо говорити про технічне забезпечення то тут використовується спеціальна трубка зі світлом. Це дозволяє провести огляд прямої та товстої кишки з фотофіксацією. Як результат, сам пацієнт бачить те, що відкривається очам лікаря.

Переваги клініки Веселовського

Дана клініка має цілий ряд переваг, які її суттєво виділяють на фоні конкурентів. Тому варто на цих перевагах зупинитись більш детально. До них можна віднести наступне:

  • індивідуальний підхід до клієнтів та їхніх проблем;
  • безпека та комфорт пацієнтів на першому місці;
  • відсутність черг;
  • повна конфіденційність;
  • висока кваліфікація лікарів та персоналу.

Всі ці переваги приваблюють пацієнтів, яким подобається надійність клініки та якість послуг. Але варто деякі з них розглянути більш детально, щоб мати уяву. Наприклад, комфорт та безпека клієнтів – один з наріжних каменів даного медичного закладу. Щоб все забезпечити на базі медичного закладу створено всі необхідні умови. Наприклад, огляди проводяться виключно одноразовими матеріалами, а також з необхідністю проведення стерилізації.

Також буде цікаво:   Чому вранці потрібно випивати склянку теплої води з лимоном

Або взяти такий момент як зручність – в більшості випадків пацієнти повинні робити вдома клізму, або брати з собою розхідні матеріали. В даному випадку все можливо зробити на місці, без лишньої турботи пацієнту.