Оновлення 1903 має підвищити безпеку пристроїв і поліпшити продуктивність.

Компанія перейшла до рішучих дій. Оновлення 1903 стало встановлюватися на всі пристрої з Windows 10, навіть на яких відключена функція самооновлення. А використання сторонніх програм для стримування автооновлення тепер може привести до неприємних наслідків, аж до краху системи. Зроблено такий радикальний крок для популяризації  данного оновлення, адже більшість користувачів навіть через кілька місяців після його релізу не поспішали прощатися з версією 1803, яка вийшла в експлуатацію ще в квітні 2018, і після ряду патчів працювала цілком нормально.

Після більш ніж року стабільної роботи користувачі не зважилися проміняти вже вивчену і стабільну версію на невідомість в особі 1903 оновлення. Для цих цілей використовувалися і сторонні ПО, по типу ShutUp 10, які дозволяли відключити автообновления. Але у Microsoft були свої погляди на ситуацію, і вона вирішила провчити неотесаних користувачів радикальними методами. Компанія насильно встановлює 1903 версію ОС Windows 10, а в додавався лист повідомила про необхідність оновлення для нормального функціонування власної екосистеми і ефективного захисту від загроз.

Однак і у користувачів є право не довіряти 1903 версії. Ті, хто вже встигли випробувати оновлення, повідомляють про велику кількість багів і недоопрацювань в цілому. Головною ж проблемою оновлення 1903 є помилка підключень USB-пристроїв або карт пам’яті, які перешкоджають оновленню ПО.

Також буде цікаво:   Google закриває вхід до акаунтів користувачам старих версій Android