Вже завтра, 15 вересня, пройде осіння презентація нових продуктів Apple. Зазвичай в цей час року демонструються нові моделі iPhone, проте в 2020-му, швидше за все, беде порушина ця традиція. Що ж Apple може показати у вівторок.

Анонс iPhone 12 малоймовірний

PhoneArena

Ще до того, як Apple оголосила дату анонса, в Мережі ходили чутки про затримку нових моделей iPhone 12. А буквально днями Bloomberg з посиланням на свої джерела цю інформацію підтвердив – 15 вересень смартфонів чекати не варто. Раніше про це повідомляв і Джон Проссер, за інформацією якого iPhone будуть представлені десь з 12 по 18 жовтня.

Втім, шанс побачити нові смартфони Apple вже завтра все-таки є. Можливий сценарій, при якому виробник покаже iPhone 15 вересня, але в продажу вони поступлять тільки в жовтні.

Apple Watch Series 6 і бюджетні Watch SE

Apple

Куди більш імовірним здається анонс розумних годинників, особливо якщо поглянути на слоган презентації ( «Час летить»). Причому цього разу нас чекає не тільки нове покоління Watch Series, а й перша недорога модель, орієнтована на ринки країн, що розвиваються. Обидві повинні бути доступні в двох розмірах.

Модель Apple Watch Series 6 може отримати функцію відстеження рівня кисню в крові, яка буде корисна всім спортсменам і тим, хто постійно стежить за станом свого здоров’я. Також гаджет повинен отримати більш ємну батарею, яка збільшить час автономного використання, нові антени комунікаційних модулів та нові можливості для моніторингу сну.

Що стосується Watch SE, то тут відомо про можливу появу моделей в корпусі 40 і 44 мм з дизайном Apple Watch 4. Корпус, ймовірно, буде виконаний з пластика. Також на догоду низької ціної виробник пожертвує функцією ЕКГ, з-процесором M9 і режимом AlwaysOn. При цьому підтримка eSIM в деяких модифікаціях збережеться.

iPad Air 4 з вузькими рамками

mynexttablet

Чуток про нове покоління iPad Air останнім часом теж стає все більше. Найбільш помітний інсайд – публікація фото паперової інструкції планшета китайськими ресурсами. Вони підтвердили, що новинка отримає узкорамочний екран, як і у флагманських моделей iPad Pro. Ця зміна стала причиною перенесення сканера відбитків Touch ID в кнопку на верхньому торці корпусу.

Також від iPad Pro новий Air може успадкувати роз’єм USB-C і порт Smart Connector для підключення клавіатури Magic Keyboard і інших сумісних аксесуарів. А ось Face ID, швидше за все, залишиться прерогативою планшетів з приставкою Pro.

Також буде цікаво:   10 найбільш популярних книг публічної бібліотеки Нью-Йорка за 125 років

Навушники AirPods X і Studio

Macrumors

Не виключається і анонс нових моделей фірмових навушників AirPods X і Studio, які згадувалися ще в травні цього року. Перші повинні бути схожі на сучасні BeatsX і призначені для спорту і активного відпочинку.

Друга ж модель – флагманські повнорозмірні навушники з функцією активного шумозаглушення. Вони можуть вийти в двох версіях: «преміум» з використанням тканини, подібній шкірі, і «фітнес» з більш легкими і дихаючими матеріалами амбушур. Чашечки цих навушників будуть повертатися, а наголов’я має бути доповнене металевими дужками. Самі амбушюри можуть кріпитися на магніти, що дозволить легко змінювати їх залежно від уподобань і сценарію використання.

Єдина підписка Apple One

Після всіх пристроїв Apple цілком може представити єдину підписку на фірмові сервіси, яка отримає назву Apple One. Її згадка виявлена в коді останньої версії додатка Apple Music для Android.

Ідея цієї підписки полягає в тому, щоб спонукати клієнтів підписатися на кілька сервісів відразу за нижчою ціною. Буде пропонуватися кілька комплектів: базовий пакет повинен включати Apple Music і Apple TV+, а більш дорогі будуть доповнені Apple Arcade, Apple News+ і бонусами в iCloud.

Крім перерахованих продуктів Apple може представити «маячки-антипотеряшки» AirTags, які дозволять відстежувати місцезнаходження цінних предметів через смартфон, нову приставку Apple TV з переробленим пультом і доступну версію розумної колонкою HomePod.