У 2016 році Apple вирішила кардинально не змінювати дизайн iPhone, обмежившись поліпшенням звичних функцій. Але iPhone 8 у 2017 році обіцяє стати по-справжньому новим щаблем у розвитку одного з найпопулярніших смартфонів, тому з покупкою 7-ї версії краще не поспішати.

Apple порушила свій звичний графік оновлення смартфонів в 2016 році. Після iPhone 6S новий продукт гіганта з Купертіно повинен був здивувати всіх новим дизайном і начинкою, але iPhone 7 помітно відрізняється тільки камерою і її оновленими функціями.

Головна причина «глянцевого розчарування» полягає в тому, що в 2017 році Apple буде відзначати 10-річний ювілей iPhone і, за чутками в індустрії і всередині компанії, саме таке оновлення повинно всіх здивувати.

У Apple не виходить приховувати інформацію як раніше, тому практично про всі оновлення iPhone 7 було відомо задовго до офіційної презентації. Про можливі нововведення iPhone 8 говорять вже сьогодні, і до цього варто прислухатися. Якщо у вас вже є смартфон в нормальному стані і немає купи вільних грошей, то краще почекати рік і не купувати iPhone 7.

Скляний корпус

Вперше за довгі роки Apple планує серйозно переробити дизайн своїх смартфонів. Швидше за все, iPhone 8 отримає корпус зі скла. Аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо, за яким числиться чимало зливів правдивої інформації, у травні 2016 роки випустив звіт, де повідомляється про перехід Apple на скляні корпуси.

Тоді ж, навесні, Аллен Хорн, глава компанії Catcher Technology (один з постачальників Apple), розповів, що корпус iPhone 8 буде виконаний зі скла з металевими вставками з боків, зникне пластик над антенами.

Крім того, аналітики повідомляють, що в новій моделі iPhone 8 Plus скляний екран буде зігнутий по краях.

iPhone 4 і 4S випускали з подібною структурою дизайну, але у випадку з цими смартфонами були проблеми: вони легко ламалися і розбивалися при падінні. Однак корпус iPhone 8 буде дуже міцним. Неназване джерело повідомило сайту Nikkei, що компанія Foxconn, партнер Apple, тестує можливі варіанти скляного корпусу з 2015 року. Перевагою нового дизайну повинні стати покращений прийом сигналу антеною і бездротова зарядка.

За інформацією The New York Times і Mac Rumors, восьмий iPhone будуть випускати з повністю покритою склом передньою панеллю, вбудованою в дисплей камерою і віртуальною кнопкою Home з Touch ID.

Безпровідна зарядка

Бездротова підзарядка акумулятора вже стала досить поширеною функцією в Android-смартфонах, але заряджати пристрій таким способом поки не виходить так само швидко, як за допомогою кабелю. З’явилися чутки про роботу Apple над проблемою втрати енергії при передачі на відстані для бездротової зарядки iPhone 8.

Також буде цікаво:   Чому неприємні люди частіше досягають успіху

У січні 2016 року в Bloomberg повідомляли, що Apple працює над передовою технологією бездротової зарядки, яка дозволить заряджати iPhone і iPad швидше і розташовувати їх далі від килимка для зарядки.

Новий дисплей

Ще одна порція чуток розкриває план Apple по заміні LCD-дисплеїв на OLED-екрани. Технологія OLED дозволяє висвітлювати кожен піксель індивідуально, OLED-дисплеї мають більш швидкий час відгуку, глибокі чорні кольори, більш яскравий білий колір і витрачають менше енергії в порівнянні з LCD. OLED-панелі можуть бути гнучкими, на відміну від LCD, але гірше захищені від води.

В Apple Watch компанія вже використовує OLED-технологію, тому не доводиться сумніватися, що інженери зможуть захистити екран iPhone 8 від пошкоджень в разі потрапляння води.

За інформацією видання Korea Herald, компанія Samsung отримала 2,59 мільярда доларів від Apple на щорічну поставку 100 мільйонів 5,5-дюймових OLED-панелей з 2017 року. У той же час з’явилися чутки про 5,8-дюймовому дисплеї в новій моделі.

Покращена начинка і нові функції

В iPhone 8, швидше за все, буде встановлений високоефективний чіп A11 – ще швидше і менше. Новий смартфон отримає операційну систему iOS 11.

За інформацією Мін-Чі Куо, iPhone 8 буде підтримувати функції біометричного захисту: розпізнавання особи і сканування райдужної оболонки ока. З чуток в індустрії, Apple замовляє чіпи для сканування райдужної оболонки у тайванської компанії Xintec, яка почне масове виробництво цієї деталі в 2017 році.