15 вересня Apple провела презентацію «Час летить». На ній не було нових моделей iPhone – їх покажуть пізніше, однак навіть без смартфонів івент вийшов відмінним. Розповідаємо про 5 головних новинок.

Apple Watch Series 6

Почалася презентація з анонса нового покоління фірмових розумних годинників – Watch Series 6. Головною особливістю аксесуара став датчик рівня кисню в крові, який повинен бути дуже корисний у період пандемії Covid-19. Крім того, годинники отримали більш яскравий екран, потужний процесор, а також свіжий дизайн зі сміливими колірними рішеннями і оригінальними новими ремінцями.

Apple Watch SE

Вперше Apple представила годинник, який позиціонується як доступний – Watch SE. Аксесуар поєднує в собі дизайн Series 6 і найважливіші функції, необхідні більшості користувачів. Хоча в якості основної аудиторії гаджета Apple бачить дітей і представників старшого покоління. Спеціально для літніх в годиннику є детектор падінь, за допомогою якого Watch SE зможуть швидко оповіщати близьких у разі виникнення екстрених ситуацій.

iPad (2020)

Крім годинників Apple представила і нові планшети. Перший – базовий iPad. Він отримав процесор A12 Bionic – такий, як в лінійці iPhone XR і iPhone XS, а також в iPad Air 3 і iPad Pro (2018). Вперше в серії з’явилася підтримка Neural Engine для виконання операцій на базі машинного навчання. На думку Apple, ця особливість дозволяє значно збільшити продуктивність пристрою навіть в простих повсякденних завданнях.

iPad Air (2020)

Слідом був представлений куди цікавіший iPad Air, який став дуже схожий на моделі iPad Pro. Від останніх новинка успадкувала якісний екран Liquid Retina з вузькими рамками і порт USB-C. Традиційна кнопка «Додому» з фронтальної панелі зникла – тепер сканер відбитків розміщений в кнопці на торці. Ну і не можна не відзначити, що новий Air став першим пристроєм компанії на новому процесорі A14, яким повинні оснащуватися прийдешні iPhone 12.

Apple One

І п’ята новинка компанії – єдина передплата на фірмові сервіси Apple One. Вона об’єднує Apple Music, Apple TV+ і Apple Arcade, а також надає 50 ГБ пам’яті в iCloud. Все разом виходить значно дешевше, ніж платити за кілька сервісів окремо.

Також буде цікаво:   У Норвегії відкрили готель на дереві