Виконавчий директор компанії Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun) в ході останнього інтерв’ю заявив, що зміни всередині смартфона підрозділу спрямовані, зокрема, на те, щоб її не сприймали як виробника дешевої електроніки.

Представлений наприкінці лютого флагманський смартфон Xiaomi Mi 9 отримав передову однокристальну систему Qualcomm Snapdradon 855, високо оцінену потрійну камеру з 48-мегапіксельним датчиком зображення, а також 20-ватну бездротову зарядку (першу на ринку). При цьому ціна смартфона починається з позначки близько 445 доларів (11800 грн.).

Глава компанії відзначив, що Xiaomi Mi 9 може стати останнім флагманським смартфоном компанії, який доступний за ціною нижче 450 доларів (9300 грн.). Але він додав, що компанія не просто збирається підвищувати ціни на свої смартфони, а обґрунтовувати це додаванням в них ще більш сучасних технологій і рішень.

“Насправді, ми хочемо позбутися сформованої репутації, коли всі знають, що флагмани Xiaomi коштують менше 300 доларів. Ми хочемо вкладати ще більше і випускати ще більш цікаві продукти. Думаю, я можу заявити, що ми в останній раз випустили флагман за ціною 450 доларів. У майбутньому наші телефони можуть подорожчати”, – Лей Цзунь.

Лей Цзунь додав, що подорожчання не буде критичним на тлі загальної ціни пристроїв.

Також буде цікаво:   7 додатків, які допоможуть знайти телефон на Android