Геморой є дуже неприємною хворобою, яка приносить доволі сильний дискомфорт людині. Тому хто відчув ці симптоми, в обов’язковому порядку шукає ліки проти геморою, щоб максимально швидко позбутись недугу. На сьогоднішній день серед великої палітри препаратів, які дозволяють боротися з цією хворобою, варто відмітити такий засіб як “Реліф”, що дозволяє максимально ефективно виконувати функції, які на нього покладені.

Але щоб не допустити виникнення геморою, необхідно знати чому він виникає. Давайте більш детально на цьому питанні зупинимось.

Хоча точні причини виникнення та розвитку геморою до сих пір не виявлено, прийнято вважати, що йому сприяють такі чинники:

Малорухливий спосіб життя. Особливо виникнення геморою схильні люди, за родом діяльності змушені тривалий час перебувати в сидячому або стоячому положенні. Коли людина довгий час сидить або стоїть, виникає застій крові в органах малого таза, що може порушити відтік крові по венах.

Фізична праця. Однак фізичне навантаження не є панацеєю; люди, що працюють в сферах, де потрібно тривалий і постійна важка фізична праця, також страждають від геморою.

Ускладнення при дефекації – будь то діарея або хронічні запори. Обидва ці стани викликають підвищення тиску в черевній порожнині, що, в свою чергу, призводить до збільшення гемороїдальних вузлів і їх випадання.

Неправильне харчування. Підвищене вживання алкоголю, гострої їжі викликає артеріальний приплив до печеристих тіл прямої кишки, що сприяє їх розширенню. Їжа, бідна клітковиною, викликає запори, а велика кількість жирної їжі – діарею.

Переохолодження чи перегрівання області таза. Обидва ці стани погіршують кровообіг і сприяють застою крові в області малого тазу.

Вагітність, пологи. У цьому стані у жінки підвищується тиск в черевній області, а відтік крові по венах може виявитися порушений. В результаті можуть утворитися гемороїдальні вузли.

Ожиріння. Особливо виникнення геморою схильні люди, жир у яких в основному відкладається в ділянці живота.

Деякі сексуальні практики, в тому числі анальний секс.

Різні захворювання: хвороби печінки (при них порушений венозний відтік крові, в венах підвищується тиск, що сприяє розвитку геморою); хвороби органів малого таза (сечового міхура, простати); новоутворення і / або запалення в малому тазу, кишечнику.

Спадкові причини: функціональна недостатність сполучної тканини, порушення нервової регуляції тонусу венозної стінки, патології серця і судин.

Також буде цікаво:   Оборудование для кафе, баров, ресторанов на любой вкус