Ірландський актор Джеймі Дорнан все-таки з’явиться в сиквелі “50 відтінків сірого”. Як повідомляє Mirror, артист не зміг встояти перед спокусливою фінансовою пропозицією. Мова про суму в 4,5 мільйона фунтів стерлінгів. За даними джерела, “Джеймі вже підписав контракт; він у захваті: вже дуже хороші йому запропонували гроші”.

Взагалі, позаекранні пристрасті навколо кіноадаптації скандального роману не менше експресивні, ніж, власне, екранні. Наприклад, на минулому тижні австралійський журнал NW писав, що дружина Дорнан – Амелія Уорна – практично в ультимативній формі зажадала від чоловіка відмовитися від зйомок у другій частині фільму. Мовляв, вона шокована величезною кількістю постільних сцен і ревнує Джеймі до божевільних фанаток.

За чутками, артист не хотів грати Крістіана Грея ще й тому, що не був задоволений професійним рівнем своєї партнерки – Дакоти Джонсон. У кулуарних бесідах він обмовився про її скверну гру і про відсутність необхідної в таких випадках “хімії”.

А щодо продовження роману, компанія Universal трохи пізніше підтвердила, що збирається зняти по фільму на кожну з частин трилогії письменниці Е.Л. Джеймс. Таким чином, на глядачів чекають екранні версії книг “На п’ятдесят відтінків темніше” і “П’ятдесят відтінків свободи”. Бестселери оповідають про відносини скромної студентки Анастейші з мільйонером Крістіаном Греєм, який поступово відкриває панночці різноманітні особливості забав з ізоляційною стрічкою (тобто, BDSM-сексу).

Також буде цікаво:   В Україні пройде онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021