Відеоконтент стрімко увірвався в наше життя і захлеснув хвилею всі її сфери – від особистого життя до професійної діяльності. Немає сумнівів, що відеоформат несе в собі величезний потенціал щодо залучення трафіку і його монетизації, але більша його частина поки залишалася нереалізованою через технічні обмеженя.

Проект Cinemacraft, стартап з головним офісом в Токіо, відкрив досі незвідані можливості по монетизації відеоконтенту, запропонувавши альтернативну технологію створення сітки попереднього перегляду відеороликів – відеограми.

Платформа сканує відеофайл, аналізує колір, рух, тривалість кліпу, витягує ключові кадри і генерує з них динамічні вставки у вигляді ряду клікабельних превью різного розміру, які відразу завантажуються в медіа-вікні замість стандартного однокадрового превью. Кінцевий користувач отримує привабливий графічний огляд змісту ролика і може відразу вибрати, з якого фрагмента почати перегляд. Таким чином, він ще до початку перегляду отримує уявлення про зміст відео і можливість пропустити все те, що його не цікавить. А це, в свою чергу, не може не відбитися на рівні залученості та конверсії.

Також буде цікаво:   Українці створили застосунок, який щодня нагадуватиме користувачам донатити на різні потреби ЗСУ