Учора ввечері компанія Apple оголосила про випуск оновленої версії операційної системи iOS 17, яка буде доступна у вересні разом з новими смартфонами виробника. Вона пропонує користувачам кілька покращених функцій, включаючи можливість перетворити iPhone у смарт-дисплей.

Якщо ви не можете дочекатися, щоб спробувати всі новинки, ви можете стати бета-тестером вже зараз. Єдине, що вам потрібно зробити заздалегідь, – створити резервну копію свого смартфона в iCloud. Для цього перейдіть у розділ “Налаштування”, оберіть своє ім’я Apple ID, перейдіть до розділу iCloud і натисніть “Створити резервну копію” в розділі “Резервна копія в iCloud”.

Як встановити бета-версію iOS 17 Якщо ви раніше вже встановили бета-профіль для iOS 16, ви, ймовірно, зможете оновитися до бета-версії iOS 17. Для цього у розділі “Оновлення програмного забезпечення” перейдіть до пункту “Бета-оновлення” і виберіть опцію iOS 17 Developer Beta. Потім ви побачите пропозицію завантажити iOS 17.

Якщо у вас немає встановленого бета-профілю або оновлення не надходить, вам потрібно виконати наступні дії:

  • Видаліть свій попередній профіль, якщо він вже існує;
  • Завантажте бета-профіль iOS 16.6 за посиланням у браузері вашого iPhone;
  • Встановіть профіль і перезавантажте смартфон;
  • Зачекайте 1-2 хвилини і перевірте наявність оновлення – в розділі “Оновлення програмного забезпечення” вам має стати доступна опція завантаження iOS 17.
  • Процедура для iPad та iPadOS 17 аналогічна.

Хто може оновитися

Оновлення до iOS 17 не підтримується кількома старими моделями iPhone. Серед них – iPhone 8, iPhone 8 Plus і легендарний iPhone X, перший iPhone з технологією Face ID. Оновлення до iOS 17 буде доступне для моделей iPhone Xs і новіших.

Що стосується iPadOS 17, воно буде доступне для iPad Pro другого покоління і новіших, iPad Air третього покоління і новіших, iPad шостого покоління і новіших, а також iPad mini п’ятого покоління і новіших.

Нагадаємо, що під час конференції WWDC 2023 компанія Apple вперше представила свій новий пристрій розширеної реальності для перегляду фільмів, спілкування та роботи. Це гарнітура змішаної реальності, і почати її продаж планується на початку 2024 року.

Також буде цікаво:   У Чорнобильській зоні відкриють історичну садибу