Ще зовсім недавно ви ніжно гладили свій вельми кругленький животик. Минув час, і дитина підросла. Часом ви не знаєте, куди подітися від енергії, що виходить від вашої маленької частинки. Саме тому так важливо спрямувати її в потрібне русло. Так чим же можна зайняти дитину так, щоб було і цікаво і пізнавально?Для цього підійде гри на двох вогонь і вода на сайті http://www.gameplex.ru/emp/fire-and-water/.

Цікаво – не завжди корисно

Для прикладу наведемо всім відому хворобу сучасності – ігроманію. Безумовно, захоплююче проведення часу за комп’ютерними іграми, незважаючи на всі запевнення ігроманів, ні в якому разі не впливає на кількість «сірих» клітин в їх мозку. Саме тому вам, як батькам, потрібно спробувати відразу припиняти захопленість вашого чада комп’ютером, телефоном або планшетом. Набагато краще і корисніше буде пограти з дитиною наприклад у якісь спільні та розвиваючі ігри. Використовуйте електронні гаджети тільки для вивчення світу – читання корисних статей, книг, – для залучення дитини в спорт, танці.

Ламайте стереотипи

Друге. Час, витрачений на спостереження за дитиною, повертається втричі. Уважно стежте за тим, що робить ваша дитина. Поспостерігайте за ним – цим ви з’ясуєте, що йому подобається, не розпитуваннями (в основному вони не дають ніякого позитивного результату), а увагою. Наприклад, якщо ваша дитина починає ритмічно постукувати ногою, ледь почує музику, нерозумно віддавати його в секцію з боксу. Дурні упередження про те, що хлопчик повинен бути обов’язково бійцем, а дівчинка господинею. У сучасному світі існує чимало відомих чоловіків танцюристів, співаків, учених і жінок майстрів з силових видів спорту. Зберігайте найбільш вдалі малюнки дитини – цим ви покажіть йому, що ви цінуєте його працю, потім він буде цінувати і вашу. Завжди пам’ятайте, що малюнок дитини – відображення його внутрішнього світу. Прикрасивши дитячу кімнату малюнками, ви підвищите її самооцінку і зробите дизайн дитячої неповторним.

Розмовляйте з дитиною

Якщо дитина перебуває на стадії навчання мови, то візьміть улюблену ляльку і показуйте, що вона теж вміє говорити. Використовуйте навчальні посібники для дітей, вимовляйте кожну букву окремо, щоб малюк бачив, як ви кажете, так як важлива і артикуляція, вимовних звуків. Дитина любить грати в машинки. І при цьому ви помітили, що йому важко дається вимова звуку «р», використовуйте його тягу до транспорту – самі візьміть машинку в руки і видавайте протяжний звук «ррр», наслідуючи вам, дитина буде частіше практикувати вимову дефектного звуку.

Також буде цікаво:   Особливості житлового комплексу "Рівер Сіті"

Безпечні дорослі іграшки для дітей

У міру дорослішання дитини, її потрібно адаптуватися до навколишнього світу, але що робити, якщо без практичних навичок до деяких явищ в житті не пристосуватися? Найбанальніше: вмикати-вимикати світло, відкривати клямку на двері. Предмети домашнього вжитку, які доступні дорослим, але про які поки ще тільки мріють малюки: розетки, вмикачі, засувки, гачечки, шпінгалети, ланцюжки. Розвиваючі ігри від http://www.gameplex.ru/ пропонуються в широкому асортименті. Вони поліпшать моторику, логіку, мислення, сприйняття кольору, плюс відвернуть дитину від аналогічних, але вже заборонених речей.

Ми розглянули лише малу частину способів зацікавити дитину. Але й вони можуть вам допомогти хоча б на час утихомирити непосиду. У які б іграшки та ігри ваша дитина не грала, головне, щоб вона відчувала, що її люблять і цінують.