Безліч людей, що населяють нашу планету, витрачають свій дорогоцінний час, а часто і чималі гроші на різноманітні комп’ютерні ігри. Таким чином, час іде, а люди, які ведуть подібний спосіб життя, не розуміють, скільки всього вони б могли зробити будучи менш залежними від комп’ютера; наприклад, відкрити свій бізнес. Так, якщо людина добре розбирається в техніці, йому, ймовірно, не складе особливих труднощів провести ремонт техніки чи щось подібне.

У той час, коли любителі віртуальних ігор витрачають час на проходження чергового рівня, інші люди ставлять перед собою цілком певні реальні цілі і прагнуть до них, интересные факты того, що такі люди реалізовують себе. Відкривши свою справу, багато отримують можливість користуватися матеріальними благами; вони купують будинки, автомобілі, щороку їздять у подорожі. Такий стимул дозволяє їм навчитися багато чому. Такі діяльні люди гідні поваги.

Геймери і їх “опоненти”. В чому різниця?

Варто все ж розібратися, в чому принципова різниця між завзятими геймерами і людьми, що мають досить посереднє відношення до комп’ютерних ігор. А різниці практично немає: одні з них б’ються з монстрами у віртуальному світі, а інші – в реальному. “Монстри” в реальному світі – економічна криза, інфляція, політичні та природні катаклізми. І навіть якщо геймеру пощастило і йому вдалося виступити в ролі якого-небудь супергероя в черговій грі, це ніяк не впливає на його соціальне становище в суспільстві. А якщо раптом пощастило, і геймер заробив у грі величезну суму грошей (звичайно, умовних), це не допоможе йому прогодувати себе і придбати різні речі.

У людини, що живе у віртуальному світі, менше шансів протистояти супротивникам – і фізично, і дипломатично.

Як бути в подібній ситуації? Потрібно уявити, що життя – це захоплююча гра, в якій теж треба удосконалювати свої навички і переходити на наступний – життєвий – “рівень”. За бажанням можна вибрати один з багатьох шляхів розвитку: бізнес, спорт, мистецтво і так далі. Так, неможливо не погодиться, що набагато цікавіше перевозити вантажі і вести торгівлю в реальному світі. Навіщо грати в машинки, якщо є можливість керувати рухом справжніх автомобілів? Що ж стосується бізнесу, то при бажанні його можна перетворити на захоплюючу гру, з якої можна вийти переможцем. У цьому випадку людина спрямовує всі свої сили на те, щоб зробити роботу якнайкраще, адже в житті немає можливості зберегтися і почати гру заново.

Також буде цікаво:   6 важливих порад починаючим підприємцям