Найпопулярніші записи виступів з конференції TED, які не втрачають актуальності з роками. Як знайти мотивацію, стати сильним лідером, отримувати задоволення від сексу – тут ви знайдете відповіді на ці та інші важливі питання, які хвилюють людей.

1. Як повинна виглядати ідеальна система освіти

Іноді краще, що може зробити людина, – кинути школу і піти власним шляхом. Кен Робінсон, міжнародний радник з питань розвитку творчого мислення, впевнений, що вже давно настав час переосмислити традиційний підхід до виховання дітей і створити систему, де їх творчі здібності не будуть придушуватися.

2. Як мова тіла впливає на наше самосприйняття

Мова тіла може багато розповісти про нас іншим людям. Але це тільки половина справи: поза і жести впливають і на наші власні думки, почуття і загальний стан організму. З виступу соціального психолога Емі Кадді ви дізнаєтеся, як прийняття певної пози в складній ситуації збільшить ваші шанси на успіх.

3. Як надихати інших людей на дії

На думку Саймона Сінеко, автора концепції золотого кільця, успішний лідер завжди знає відповіді на три головних питання: чому, як і що. Свою ідею він доводить на прикладі компанії Apple, Мартіна Лютера Кінга і братів Райт.

4. Як перестати соромитися себе

Часто люди бояться здатися оточуючим недостатньо хорошими. Тому багато хто придушує свої справжні емоції, замикаються, поводяться нещиро. Дослідник Брено Браун вивчала взаємовідносини між людьми і виявила, що подібна поведінка – це шлях в нікуди. Насправді наші слабкості можуть стати нашими сильними сторонами.

5. Як отримувати задоволення від сексу

Письменниця Мері Роуч розповідає про 10 несподіваних, дивних, а іноді і просто сміховинних висновків з наукових досліджень про оргазм.

6. Як пережити інсульт і знайти умиротворення

Доктор психології Джил Боулт Тейлор розповідає про свої відчуття після обширного інсульту, коли функції її мозку відмовляли одна за одною.

7. Як змусити себе зробити що завгодно

Тоні Роббінс, експерт з психології лідерства, розповідає про невидимі сили, які мотивують діяти кожну людину.

8. Як працює мотивація

Традиційна ідея фінансової винагороди за успіхи в роботі не так ефективна, як прийнято вважати. Внутрішня мотивація набагато важливіша. Аналітик кар’єрного росту Деніел Пінк розповідає про результати останніх наукових досліджень, про які менеджери – за рідкісним винятком – нічого не чули.

9. Як працювати в модельному бізнесі

Модель Камерон Рассел розповідає про секрети модної індустрії, і її історія допомагає зрозуміти, як бути моделлю. На жаль, все не так вже райдужно, адже приваблива зовнішність – це ще не все, що потрібно для щастя.

Також буде цікаво:   TED RUS x Брін Браун - cила уразливості

10. Як інтроверту вижити в світі екстравертів

Інтроверти постійно стикаються з труднощами і нерозумінням в суспільстві, де так важлива товариськість і командна робота. Письменниця Сьюзан Кейн закликає цінувати інтровертів за їх сильні сторони і таланти, які розцвітають у відповідній обстановці.