Квіти, мабуть, найприємніший і важливий подарунок для всіх жінок. Їх можна подарувати на день народження, на 8 березня, на річницю весілля, ювілей, а так само просто так, як прояв любові і ніжності до вашої другій половині.

В даний час вибір кольорів величезний, і при виборі букета ми губимося. Але вибирати квіти, стоїть не тільки за красою та ціною, але й по значення. В іншому випадку, людина, якій ви піднесете букет може не правильно інтерпретувати ваш подарунок.

Так, наприклад, в Вікторіанську епоху ще не було такого великого вибору всіляких квітів і тому у кожного з них було своє значення. Саме тому в той час, букети були дуже найпоширенішим подарунком. Квіти можна замовити на сайті купить цветы, де великий вибір різних букетів для будь-якого свята і торжества. З доставкою додому.

І так, давайте розберемося, кому і з якою метою які квіти дарувати.

Як правильно вибрати квіти для подарунка дівчині, дружині.

Тут чудово підійдуть такі квіти, як: Анемон (крихкий), бегонія (глибокі думки), хризантема (очікування), хризантема жовта (хвилювання), незабудка (я буду назавжди в твоєму серці), гіацинт (щирість), троянда червона (пристрасть) , троянда чайна (думки), бузкова лаванда (перша любов), жасмин (грація і елегантність), братки (всі думки лише про тебе, я тебе люблю). маргаритка (невинність), тюльпан червоний, рожевий, жовтий (вічна любов і відданість).

Квіти Мамі, сестрі, свекрухи, тещі.

Краще вибирати такі квіти, які символізують відданість, любов і так далі. Астра (достаток), камелія (милосердя), червона гвоздика (вдячність і повагу), хризантема біла (у мене немає секретів), деревій (побажання міцного здоров’я), камелія (милосердя).

Квіти Викладачеві, колезі, начальниці.

Квіти для даної категорії людей не повинні показувати емоцій. Букет повинен виражати вдячність і повагу. Для цього підійдуть такі квіти, як альстромерія (прагну бути як ти), астра (достаток і пошана), азалія (побажання достатку у всьому), гіпсофілум (торжество), гвоздика рожева (подяка), гладіолус (сила характеру і стійкість).

Букет для близького друга / товариша.

Гвоздика жовта (веселощі), фрезія (енергійність), гарденія (радість), герань (комфорт), плющ (вірність), соняшник (обожнювання), цінія (вірність друзів), мак (розраду), півонія (зцілення).

Квіти розставання.

Роза жовта (расстованіе), амариліс (драматизм і пригнічення), гвоздика смугаста (відмова), хризантема червона (поділ), імбир (гордість), верес (самотність), лаванда (недовіру).

Також буде цікаво:   Як правильно вибрати багажник на дах автомобіля?