Славна традиція проводити весільний обряд, влаштовувати банкет з величезною кількістю їжі і пиття – це невід’ємна частина головної події в житті молодої пари, дня їх розпису або вінчання.

Виник обряд з простого бажання молодих ближче познайомитися з родичами один одного. Спочатку, за традицією, банкет влаштовувався обов’язково в будинку батьків молодого.

На сьогоднішній день це правило збереглося далеко не скрізь. Навпаки, все частіше застілля краще влаштовувати в орендованому приміщення: банкетному залі, кафе, ресторані і т.д.

У молодих, а частіше навіть у нареченої виникає ціла низка запитань у відношення того, як правильно вибрати місце для святкування, щоб воно було ідеальним, як і чим пригощати дорогих гостей, як оформити приміщення? Про все це ви зможете дізнатися і почитати, як провести весілля з girko.net , на сайті ви знайдете все про весілля.

Пам’ятайте про те, що весільне гуляння – це невід’ємна частина весілля, яка повинна гармонійно вписатися в ваш весільний сценарій, тому вибір місця та інші нюанси необхідно «узгодити» з обраною тематикою.

Не забудьте попередити гостей про те, як їм одягатися. Якщо бюджет дозволяє, тоді для незвичайних свят молоді можуть забезпечити своїх гостей взятими напрокат костюмами, тим самим звільнивши їх від душевних терзань і себе від сумнівів у ідеальності свята.

Вибір страв також не з простих питань, але вирішуване. Складати меню також потрібно виходячи з тематики весілля, але при цьому не обов’язково, щоб все частування були в тому стилі, який ви обрали.

Виділіть декілька основних страв, які б підкреслили напрямок. Загалом же стіл може бути накритий по вашим смаковим уподобанням.

ЯКІСТЬ ЇЖІ ТА ЇЇ КІЛЬКІСТЬ

Мабуть, основна, про що варто турбуватися – це якість їжі та її кількість.

Розраховуйте порції за кількістю запрошених людей і плюс запас для тих, хто любить «добавки».

Заздалегідь дізнайтеся, чи дозволять вам доповнити меню в обраному заклад специфічними вишукуваннями, звичайно ж, якщо ви цього хочете, а у них немає можливості приготувати такі страви.

Всі ваші гості напевно будуть від застілля в повному захваті, а ви запам’ятаєте ваш день весілля як найщасливіший і чудовий день!

Також буде цікаво:   Нічні клуби та правила знайомства в них