Серед обладнання медичного призначення для реабілітації хворих та інвалідів присутня велика кількість товарів. Серед них — протипролежневі подушки, матраци, функціональні ліжка, спеціальні тренажери, інвалідні візки, милиці. Важливим пристосуванням є також туалети для людей похилого віку. Без них складно уявити також життя пацієнтів з інвалідністю, після складної операції, травми.

Асортимент моделей, представлених в магазинах медтехніки

Дехто вважає, що усі стільці-туалети однакові і немає сенсу довго щось вибирати. Насправді ж, вироби мають різну конструкцію, виготовляються з різних матеріалів. Їхня ціна, відповідно, також відрізняється. Ознайомитися з моделями пристосувань для реабілітації хворих і інвалідів можна в інтернет-магазині медичної техніки Baldinelli. Тут кожен може вибрати, за потреби, для людини обмеженими можливостями стілець залежно від її потреб.

Стаціонарні туалетні стільці

Монолітні санітарні конструкції комплектуються знімними ємностями. Догляд за повністю знерухомленими пацієнтами родичам та медичному персоналу суттєво спростять вироби, оснащені відкидними підлокітниками.

Складні стільці-туалети

На відміну від стаціонарних, переносні конструкції займають у кімнаті менше місця. При потребі, їх легко можна переносити з місця на місце, перевозити в автомобілі.

Туалетні пристосування для хворих на коліщатках

Плюс таких моделей у тому, що під час транспортування з кімнати у кімнату, їх не потрібно піднімати. Завдяки колесам, такий туалет для інваліда можна котити. На них можна навіть транспортувати людину з обмеженою руховою активністю, але у межах приміщення. Інвалідних крісел вони не замінять.

Опорні рами

Пристосування для туалету лежачих хворих встановлюють над унітазами. Вони мають міцний сталевий або алюмінієвий каркас з антикорозійним покриттям, а також підлокітники, сидіння та кришку. Такі конструкції — хороший вибір для пацієнтів, здатних до дістатися до санвузла власними силами. Таким чином хворий не буде залежуватися, а спеціальний пристрій значно спростить йому присідання та вставання з унітазу.

Накладки для унітазу

Сучасне медичне обладнання для реабілітації — хороший вибір для пацієнтів, частково іммобілізованих. Воно дозволяє дещо припідняти сидіння унітазу, підвищуючи цим рівень комфорту хворого.

Інвалідні візки з туалетним пристроєм

Каталки із туалетом зручні для користувачів, які багато часу проводять у положенні сидячи. Вони оснащені зручним сидінням із санітарним оснащенням. Їхнє використання полегшує участь санітарів, а сам хворий не відчуває дискомфорт. Управляти таким кріслом-каталкою може як сам пацієнт, так і його родич, асистент, медичний персонал. В цілому конструкції схожі на звичайні засоби для пересування іммобільного населення.

Також буде цікаво:   Як побороти страх

Моменти, важливі під час покупки туалетного стільця

Вибираючи домашній туалет для людей похилого віку, слід керуватися наступним.

Особливості санітарного оснащення

Всі крісла-туалети комплектуються знімною ємністю. Вона може мати круглу форму, підковоподібну або овальну. Перший варіант підходить для жінок, тоді як два останні — для чоловічої частини населення.

Вантажопідйомність

Для пацієнтів з нормальною вагою тіла у продажу представлені звичайні конструкції. Для хворих із надмірною масою тіла варто звернути увагу на посилені моделі стільців, які витримують вагу у 200 кілограмів.

Розміри

Габарити туалету для лежачих хворих повинні відповідати параметрам людини, яка ним буде користуватися.