Жодна жінка в світі не може обійтися без пари колготок. При цьому здається, що з вибором цієї деталі гардероба не повинно виникнути ніяких труднощів. Проте, така величезна різноманітність, яка сьогодні представлена на ринку даних товарів, може змусити розгубитися будь-якого, навіть самого досвідченого покупця.

Як вибрати колготки, і на що потрібно звернути увагу?

Про це розкажуть фахівці компанії https://www.kolgot.net/ які займаються продажем жіночих колгот, і знають все про цей вид товару.

Багато жінок, вибираючи колготки, в першу чергу, орієнтуються на свій смак. Але експерти стверджують, що смак може іноді і підвести, тому при виборі потрібно дивитися не тільки на їх вигляд, але і враховувати образ, а також параметри свого тіла.

Сьогодні, стали популярними яскраві, красиві колготки з квітковим принтом. Але стилісти звертають увагу, що такі моделі, візуально повнять ногу, і якщо ваші ноги не відрізняються стрункістю, то вони будуть здаватися ще ширше і повніше. При цьому великий квітковий принт, може візуально деформувати ногу, так що врахуйте це при виборі. Ідеально такі колготки поєднуються з легкими однотонними літніми сукнями, тому в холодну пору року вони будуть недоречні.

Вибираючи колготки з заднім швом (стрілкою) також потрібно бути обережними. Якщо колготки підібрані не за розміром, шов може нерівно лягти і візуально деформувати ногу. Також не рекомендуються купувати такі моделі власницям не зовсім рівних ніг, так як задній шов може додатково підкреслити їх нерівність. Ну і не варто їх використовувати в поєднанні з діловим стилем, все-таки, це більш вечірній варіант. Такі колготки стилісти рекомендують купувати струнким дівчатам і тим дівчатам, які зовсім трохи є схильним до повноти.

Матові щільні одноколірні колготки. Колготки з відтінком червоного кольору стали надзвичайно популярними, проте експерти стверджують, що їх ефектність безпосередньо залежить від уміння поєднувати їх з іншими предметами гардеробу. Такі колготки добре підійдуть сучасним власницям ідеальних ніг, в той час як на непрямих та повних ногах вони будуть виглядати безглуздо.

Колготки в сіточку. Це легендарні класичні моделі колгот, які завжди привертають увагу. На жаль, такі колготки не доречні в діловому стилі, так як виглядають занадто вульгарно, тому стилісти рекомендують їх одягати на романтичні зустрічі і бажано в домашній обстановці. Якщо ж ви все-таки вирішили використовувати такі моделі в повсякденному житті, то ваш образ повинен бути більш стриманим, без найменшого натяку на вульгарність – ніяких мініюбок. Ідеально з ними будуть поєднуватися чорна спідниця олівець, бриджі та вузькі сукні довжиною до коліна. До речі, такі колготки добре стрункують ноги і трохи підкреслюють їх рельєф.

Також буде цікаво:   Ставки на спорт - основные преимущества

Анімалістичні принти (леопард, зебра і т.д.). Вибираючи такі колготки потрібно бути вкрай обережними і знати міру. Основна особливість таких колгот полягає в тому, що будь-які у вас не були би красиві ноги, в таких колготах вони все одно будуть здаватися безформними.

Чорні колготки. Це класичний варіант, який підходить до багатьох образів, а до всього іншого ще і непогано стрункішоють ногу. Тому власницям струнких ніг такі моделі не підходять, так як вони будуть здаватися ще більш худими. До речі, якщо у вас повні ноги, то краще вибирайте напівпрозорі моделі, які добре струнким і підкреслюють рельєф, в той час як щільні колготи роблять ногу трохи безформною.