Прекрасне оповідання. Світле, тепле, добре та повчальне. Головний герой втрачає всіх близьких, живе один. Після смерті сина його життя перетворюється в існування. Він має усе для життя (роботу, дім), але не дивлячись на це, він скаржиться, що життя його марне. Але в один прекрасний момент, сенс до життя йому дає читання Біблії. Віра в Бога приносить йому щастя і смиренність.

 Лев Миколайович Толстой – один з найбільш значних російських письменників і мислителів. Учасник оборони Севастополя, просвітитель, публіцист, в кінці життя засновник нового релігійно-морального вчення – толстовки. Граф.

Розповідь відображає релігійну сторону нашого життя і оповідає про сенс буття. Про те, що кругом у всьому нас оточує Бог, і не можливо полюбити один одного без любові до Господа. Повчає милосердю та любові до людей. Показує як важливо робити добро, при цьому нічого не чекати взамін. Розкриває актуальну тему в наш час.

Читається на одному диханні, змушує задуматися і переосмислити своє життя. Коротко, зрозуміло і душевно. Однозначно рекомендую до прочитання.

Резюме

  • Оцінка: 10/10.
  • Читати: так, буде корисна усім.