4 березня 2016 в Києві пройде єдина конференція по партнерському маркетингу, лідогенерації та СРА.

Всі, хто вже відвідував нашу конференцію напевно знають, що тут можна почути тільки корисні доповіді, інформацію з яких легко застосувати на практиці. Доповіді на конференції від експертів ринку, які визнані серед всіх професіоналів. CPAconf – це спілкування з давніми партнерами і колегами, знайомство з новими цікавими для Вас людьми, це участь у круглому столі, майстер-класах та вікторинах, а також незабутній неофіційній вечірці.

CPAconf – це унікальний нетворкінг, де учасники можуть ділитися досвідом, знайомитися з новими людьми і заводити партнерів по бізнесу, обговорювати перспективи та проблеми розвитку бізнесу.

У першій половині будуть практичні майстер класи, далі Вас чекає два потоки у 5 тематичних блоках.

Чому варто відвідати конференцію CPAconf:

Ви власник оффлайн бізнесу? У такому випадку Ви почерпнете багато нової інформації для себе, як наповнити свої CRM-бази в Інтернет набагато ефективніше.

Ви власник e-commerce проектів? Прийдіть і отримайте масу нових джерел продажу.

Ви Інтернет-підприємець? Вам допоможуть більше дізнатися, як порахувати ROI, як дізнатися вартість ліда або як запустити свою партнерську програму.

Ви власник контентного онлайн-проекту? Відвідайте цей захід і дізнайтеся, як отримати хороший прибуток від свого сайту.

Ви стартапер у Вас є жорсткі обмеження по бюджетах? Ви дізнаєтеся, як навіть при такому бюджеті отримати клієнтів.

Ви Інтернет-маркетолог, SEO-оптимізатор або веб-майстер? Для всіх Вас буде корисним дізнатися, як на арбітражі трафіку виходити в плюс.

Ви представник рекламного агентства? Запропонуйте своїм клієнтам роботу по СРА-моделі.

У Вас просто немає планів на 4 березня? На СРА Ви зрозумієте, що весь цей час займалися чимось не тим в житті! І відкриєте для себе нову нішу заробітку або бізнесу.

Доповідачі конференції – світові експерти в галузі партнерського маркетингу. Програма конференції, і, відповідно список доповідачів на даний момент доповнюється і оновлюється на сайті CPAconf.com. Всі зацікавлені можуть запропонувати свою тему і свою кандидатуру в якості доповідача, але затверджуватися будуть тільки найактуальніші і корисні теми.

З причини того, що валюти СНД не стабільні, можливість заробити в доларах, євро та інших більш стабільних валютах, просто зобов’язують всіх арбітражників працювати з західними і мобільними офферами. Тому ця тема буде висвітлена на конференції окремо і з особливим інтересом всіх учасників, адже не секрет, що багато вебмастерів не впевнені що готові працювати з західними партнерськими програмами.

Також буде цікаво:   Журнал Time назвав 50 найвеличніших місць світу

Увечері, коли закінчиться дитячий час, конференція плавно перетече в afteparty з шоу програмою для приємного спілкування.

Якщо Ви ще не прийняли для себе рішення відвідати конференцію чи ні, то тут скоріше за все потрібно робити вибір у бік «йти і рухатися в майбутнє!», а не «пропустити і залишитися в минулому!»

Вартість участі буде рости в міру наближення до заповітної дати.

При придбанні квитка до Нового року вартість становить 1950 гривень.

Реєструйтеся прямо зараз! Чим раніше Ви оплатите – тим більше заощадите на afteparty.

Ніхто не знає, що чекає гривню у Новому році, участь у конференції – це найвигідніше вкладення!

Реєструйтеся CPAconf.com кількість місць обмежена. Промо код на знижку 5% для клієнтів ua.pik.ua – 71334031f51f

Сайт CPAconf.com

Дата 4-03-2015

Адреса: Україна, м Київ, ул.В.Гетьмана, 6, Конгрес-хол «Космополіт»