Інвестор Грег Айзенберг написав список з 10 порад, якими користується в житті. Як збільшити шанси на переліт першим класом, купити любов незнайомих людей на зустрічах і придумувати більш цікаві ідеї – поради допоможуть у цих та інших ситуаціях.

1.
Одягніться офіційно, якщо вас очікує переліт. Так ви будете виглядати солідніше і у вас буде більше шансів отримати місце в першому класі, якщо попросите. Звичайно, в такому одязі не так комфортно, як в кофті та джинсах, але переліт в першому класі це компенсує.
2.
Приходьте на зустрічі з невеликими подарунками. Користь такого жесту важко переоцінити. Я навчився цього у японських колег: вони дуже рідко приходять на зустрічі з порожніми руками.
3.
Більше слухайте. Не поспішайте з відповіддю. Ви помітите, що люди самі продовжують говорити, якщо після їх слів виникає невелика пауза. Слухаючи, ви отримуєте нову інформацію, з якої зможете отримати користь у майбутньому.
4.
Влаштовуйте невеликі банкети та вечірки. Нові знайомства, отримані з їх допомогою, окуплять такі заходи сповна. Якщо ви часто їздите у відрядження, влаштовуйте вечірки у різних містах – так охоплення знайомств буде ще більше.
5.
Створіть список з 10 людей, з якими ви забуваєте підтримувати зв’язок, але хотіли б це робити. Шкільні друзі, бабуся чи старий співробітник. Збережіть список на телефоні і дзвоніть цим людям, коли ви кудись йдете.
6.
Переводьте телефон в режим «У літаку», коли обідаєте з іншими людьми.
7.
Багато хто недооцінює зустрічі на ходу. Свіже повітря і рухливість добре позначаються на мисленні, як результат – кращі ідеї і більш відкрита розмова. А ще спалені калорії.
8.
Плануйте півгодинні зборів на роботі, а не вартові. Звичайно, якщо у вас є така можливість. За півгодини ви встигнете приблизно стільки ж, скільки за годину. Вартові зустрічі потрібні лише в тому випадку, якщо ви хочете добре пізнати людину або встановити довірчі відносини.
9.
Наливайте напої собі в останню чергу. Люди це цінують.
10.
Практично все написане в інтернеті створено людьми на зразок мене. Тому, коли ви читаєте що-небудь, сприймайте це з часткою скепсису.

Також буде цікаво:   Котлы на твердом топливе – конструктивные особенности и достоинства эксплуатации