Те, що музика може чинити величезний вплив на нашу діяльність, ні для кого не секрет. Причому це стосується як фізичних, так і розумових можливостей людини. Данна статтья познайомить вас з джерелами приємних звукових коливань, які допоможуть вам більш продуктивно працювати в офісі.

Зрозуміло, музичні пристрасті у всіх різні і єдиного універсального жанру який добре впливає на всіх немає. Одним допомагає зосередитися класика і амбиент, на інших ці мелодії наганяють сон. Одним подавай хеві-метал і дабстеп, інші від такого довбання взагалі не в змозі зібратися з думками.

Проте деякі загальні рекомендації вчені виробили, і вони полягають у тому, що для занять розумовою діяльністю і творчістю найкраще підійде спокійна фонова музика. Перевагу варто віддати інструментальним композиціям або пісням іноземною мовою – так ваш мозок не буде переключатися на ще одне джерело інформації. Ідеально, якщо ритмічний малюнок музики буде збігатися з темпом вашої роботи. Дивно, але не завжди добре знайомі й улюблені пісні сприятимуть продуктивній роботі, тому, на думку вчених, перевагу слід віддавати новим композиціям, до яких у вас ще немає явно виражених відносини. І ось кілька популярних сайтів, де ви їх зможете знайти.

1. Focus@Will

2. 8tracks

3. GetWorkDoneMusic

4. Soundtrack

5. Pandora

Запропоновані в цій статті сайти здатні забезпечити вас музичним матеріалом на довгі роки прослуховування, але, зрозуміло, цей список музики для роботи не обмежується. Тому що у вас є свої власні улюблені треки, які найкраще надихають вас на трудові подвиги.

Також буде цікаво:   Как открыть оффшор в Великобритании