Зараз є дуже багато онлайн-курсів, блогів, електронних книг, підкастів і вебінарів, що можна отримати знання практично в будь-якій області. Тільки ось навчання непомітно перетворилося в форму прокрастинації.

Ми постійно намагаємося дізнаватися щось нове, шукаємо інші джерела інформації, тому що боїмося відстати від інших. Ми масу вільного часу витрачаємо на навчання. Вивчаємо, як написати і опублікувати книгу. Як освоїти нову мову. Як запустити успішний блог. Як почати свою справу. Як отримати роботу мрії. І вся наша буденність перетвоюється в постійний процес навчання. Проблема тільки в тому, що ми не робимо найголовнішого – не застосовуємо ці знання в житті, тоді повстає питання, чому ми вчимось новому навику, але не користуємось ним на практиці.

Природно, нові знання необхідні. Але потрібно вчитися не на чужому досвіді, а на своєму.

Знання не зроблять вас успішним і впливовим, якщо ви не застосуєте їх на практиці.

Ми звикли відкладати перший крок, посилаючись на бажання поглибити свої знання або отримати нові навички, які допоможуть нам в майбутньому. Ми звикли прокрастиніровать на шляху до своїх цілей, тому що створити власну історію успіху набагато складніше, ніж читати про успіх інших людей.

У той же час у нас не виникає відчуття, що ми витрачаємо час даремно, нам не доводиться виходити із зони комфорту. Ми все життя готові вчитися чомусь новому. Але таким чином, добитьсь чогось не можливо, якщо ми не будемо використовути отримані навички на практиці.

Ви вже знаєте все необхідне для того, щоб зробити перший крок. Пора не вчитися, а діяти.

Змиріться з правдою. Якими б грунтовними не були ваші теоретичні знання, ви все одно зіткнетеся з безліччю непередбачених труднощів, почавши застосовувати їх в життя. Доведеться вирішувати проблеми, які не описані в жодному підручнику. Доведеться приймати власні рішення. Доведеться самим прокладати дорогу до успіху. Адже, успіх завжди приходить до тих, хто не стоїть на місці, а рухається вперед.

Перестаньте вчитися тільки за рахунок споживання. Вчіться, створюючи щось самостійно. Перестаньте дивитися, як грають інші. Грайте самі. Перестаньте відкладати і починайте діяти. Дійте негайно, дійте зараз.

Також буде цікаво:   9 таємниць світу, які наука нарешті розкрила