Будь-які електронні пристрої мають якесь радіаційне випромінювання, що цілком природно, однак якщо воно присутнє у великих кількостях, то це може негативно позначатися на здоров’ї людей, які особливо чутливі до випромінювання. Найчастішим симптомом є біль в голові, що виникає після кількох годин спілкування по телефону в день. Експерти з дослідницької компанії Statista днями опублікували дослідження, яке пролило світло на те, що смартфони Xiaomi і OnePlus мають високий рівень випромінювання радіації.

На тлі цього багато фанатів даних виробників почали турбуватися, адже на ділі виходить, що користуватися гаджетами від даних брендів просто небезпечно. У зв’язку з цим, в справу вирішило втрутитися керівництво Xiaomi, яке розповіло від імені всієї компанії про високий рівень радіації в своїх смартфонах. Найсильніше таке випромінюють моделі Mi A1, Mi Max 3, Mi Mix 3 і Redmi Note 5, випущені на ринок за останні півтора року. Саме вони найбільше турбуються за своє здоров’я, що довелося почати робити після публікації дослідження.

Як стало відомо від компанії Xiaomi, яка прокоментувала подібну інформацію, усі її смартфони повністю безпечні для людей і будь-яких інших живих істот, оскільки вони повною мірою відповідають всім вимогам для продажу по всьому світу. Так, наприклад, кожен телефон бренду, випущений за останні роки, продається в таких регіонах світу, де існують спеціальні обмеження Ради Європейського Союзу. Згідно з ними, рівень випромінюваної радіації не повинен перевищувати 2,0 Вт на кілограм.

Для порівняння, у моделі Mi A1, яка була визнана самою радіоактивною серед всіх смартфонів на ринку, цей показник знаходиться на рівні 1,75 Вт на кілограм, запевняє компанія Xiaomi. Це означає, що кожен з її телефонів повною мірою безпечний для використання, так як рівень радіації в них знаходиться в допустимих межах. Для порівняння, в моделі Samsung Galaxy S9 рівень випромінювання знаходиться на позначці в 0,29 Вт на кілограм, а в LG G7 на рівні в 0,17 Вт на кілограм. Таким чином, всі існуючі зараз на ринку смартфони, які взяли участь у тестуванні Statista, в повній мірі безпечні для використання.

Джерело: akket.com

Також буде цікаво:   XiaoMiTool v2 — програма для прошивки смартфонів Xiaomi