Пилосмоки роблять прибирання будинку легким, вони за короткий проміжок часу стали звичними елементами побуту. Без них не можна обійтися. Виробники з кожним роком випускають все більше моделей з різноманітними функціями і характеристиками. Покупець же, вирішуючи проблему вибору пилосмока, висуває свої вимоги до параметрів техніки. До них відносяться дизайн, вартість, потужність, система фільтрації і так далі. Важлива також комплектація механізму і тип пилозбірника.

На яку потужність звертати увагу?

Потужність пилосмока – основний критерій роботи апарату. Ця характеристика визначається кількістю кВт в двигуні і силою всмоктування. У моделей з парогенератором додатковий параметр – натиск викидання пара. Тому вибрати пилосмок без акцентування уваги на потужності не варто.

На упаковці товару зазвичай вказують споживчу потужність пристрою. Ця величина показує, скільки електроенергії витрачає представлена модель.

Стандарти для вимірювання сили всмоктування поки ще не розроблені. Більшість виробників позначають ці показники у ВАТ, проте, деякі фірми користуються для маркування терміном аероват, хоча він прийнятий не у всіх країнах.

Серйозні виробники пишуть в інструкції два показника: найвищий і розрахунковий. Ці цифри полегшують завдання вибору покупцем моделі з потрібними параметрами. Максимальна потужність виникає відразу після початку роботи, а ось через кілька хвилин використовується номінальна. У добротних моделей ці значення розрізняються лише на 10-15%.

Вибір пристрою із заданою потужністю залежить від розміру приміщення, покриттів і кількості мешканців:

  1. Від 300 до 350 аероватт підійдуть для ґрунтовної прибирання рівної підлоги (ламінату, кахлю) та ковроліну.
  2. Конструкція потужністю 450 аероватт придатна для очищення килимів і покриттів з високим ворсом.
  3. 550 аероватт – для вологого видалення пилу з килимів, гобеленів і з квартир з тваринами.
  4. Пилосмоки з потужністю 650 аероватт набувають для добротної очищення м’яких меблів.
  5. 700 аероватт застосовується при універсальної професійного прибирання.

Потужність тяги пилосмоків з мішками знижується при їх наповненні. У моделей з водяними фільтрами всмоктування не залежить від часу роботи – воно постійно.

Звісно, найкращий варіант, купувати такого роду техніку в спеціалізованих магазинах, які надають на неї гарантію, а також звертати увагу на фірмові прилади, від відомих виробників.

Також буде цікаво:   Женские ботинки унисекс - выбираем достойную пару