Сучасна постіль уже нічим не нагадує старе металеве ліжко з сіткою і ватним матрацом. Тепер спальне місце обладнують не просто якісним матрацом, а володіє ортопедичними властивостями. Якщо раніше визначення «ортопедичний» відносилося тільки до медичних товарів, то сьогодні цей термін вже присутній в описі елементів меблів. Турбота про якісний відпочинок і здоровий сон виходить на перший план, від цього залежить працездатність і хороше самопочуття протягом дня.

матраци

Якщо плануєте купити недорого якісний ортопедичний матрац від відомого виробника, то краще звернутися до професіоналів. Інтернет-магазин «МебельОК» представляє великий вибір товарів в різній ціновій категорії. Ортопедичні матраци відрізняються своїми розмірами, наповнювачем, оббивкою, конструкцією підстави. Досить задати запит в каталозі, А потім розглянути фото, Ознайомитися з характеристиками і цінами знайдених товарів. Порівняти і вибрати кращий варіант – справа кількох хвилин. Однак спочатку варто ознайомитися з основними відмінностями та особливостями ортопедичних матраців.

Особливості ортопедичних матраців

Чим же відрізняється ортопедичний матрац від звичайного?

  • Перш за все, це особлива конструкція, яке забезпечує анатомічно правильне положення тіла під час сну. При цьому матрац в точності повторює форму тіла. Щоб досягти потрібного ефекту, необхідно підбирати виріб за типом жорсткості. Так, якщо матрац м’який, то спина провисає, а на занадто жорсткому – спати незручно через зайвого тиску. Тільки в тому випадку, коли хребет знаходиться в природному положенні, організм розслабляється і відпочиває.
  • Якщо спати на звичайному матраці, то це загрожує зсувом хребетних дисків, защемлення нервових закінчень. Через це порушується кровообіг і відтік лімфи. Використання спеціальної ергономічної конструкції, якісного наповнювача сприяє усуненню цих недуг.
  • Відмінність пристрою ортопедичних матраців полягає в використанні якісних беспружинних наповнювачів або пружинних блоків. Наповнювачі бувають:
  1. з пінополіуретану;
  2. латексу;
  3. кокосової койри.

Пружинні блоки, в свою чергу ділять на залежні типу “Боннель” і незалежні «pocket spring». Кожен варіант має свої переваги і недоліки, вибір залежить від фінансових можливостей і індивідуальних переваг.

  • Покриття також має бути екологічним та гіпоалергенним. Тоді сон буде здоровим, а відпочинок комфортним.
матраци

Купівля ортопедичного матраца в інтернет-магазині «MebelOk» гарантовано поліпшить ваше самопочуття, позбавить від безсоння і головного болю, забезпечивши якісний нічний відпочинок і безперервний сон.

Також буде цікаво:   Барная стойка в дизайне домашней кухни