Як відомо – ноутбук є досить дорогою річчю, але при цьому і досить крихкою. Пошкодити його набагато простіше ніж вам здається. Тому ми вирішили скласти список найчастіших поломок і дати користувачам рекомендації, як їх запобігти.

Почесне перше місце займає проливання на ноутбук різних рідин

Як багато людей любить зранку пити каву в ліжку, при цьому вже переглядаючи свою сторінку в соціальній мережі. Один рух і вся ваша кава перекинулась на клавіатуру ноутбука. Можливо просто чай стояв поруч з ноутбуком, а кіт зачепив його хвостом? Щоб уникнути цієї проблеми досить просто бути обережним і не тримати біля вашого ноутбука будь-які рідини.

На другій сходинці перебуває проблема, пов’язана з відвалювання клавіш ноутбука

Причина банальна – необережне використання пристрою. У даній ситуації краще всього негайно віднести ноутбук в найближчий сервісний центр. Чим раніше надумаєте вирішувати проблему, тим легше буде її усунути, відповідно і тим дешевше буде вартість ремонту. 15% – саме стільки приходить людей з поломкою клавіш.

На третій позиції розташувалася несправність матриці ноутбука

Сама по собі матриця є досить надійною деталлю. Вона дуже рідко довільно виходить з ладу. Щоб її зламати треба докласти чимало зусиль. Але як ми знаємо для людини немає нічого неможливого. Ставили ручку і вирішили зачинити кришку? Поставили ноутбук на підлогу, забули про це і наступили на нього? Випадки буваю різні, а результат завжди один – заміна матриці. Відремонтувати пошкоджений дисплей неможливо. Дана поломка займає близько 10% всіх звернень в сервіс.

Четверте місце дісталося виходу з ладу блоку живлення

Варто відразу зазначити, що блок живлення, найчастіше, виходить з ладу саме через дефекти. Тут провини власника ноутбука немає. Швидше просто на заводі не догледіли і вам попався бракований товар. З даної несправність приходить не менше людей, ніж з розбитими матрицями.

На п’ятому місці знаходиться проблема, пов’язана з вигоранням контролерів USB портів

Високе навантаження, підвищена температура, забруднення системи вентиляції – ось три основні причини чому виходять з ладу порти для флешок. Ця проблема вирішується простою заміною мікросхеми. В основному вона зустрічається в бюджетних моделях ноутбуків.

Шосте місце – проблема з тачпадом

Сильно натиснули, вдарили, можливо упустили ноутбук і контакт відійшов. Вартість ремонту тачпада невисока. За часом процедура займає кілька годин.

Заключне сьоме місце займає, перегрів ноутбука

Ця проблема може виникнути в результаті декількох причин. Наприклад, ви часто тримаєте свій ноутбук на ворсистій поверхні або біля нього часто знаходяться домашні тварини. Пил потрапляє всередину ноутбука і засмічує його, тим самим викликаючи сильний перегрів.

Також буде цікаво:   Xiaomi випустила дуже дешеві ноутбуки на Windows 10

Прочитавши цю статтю, ви повинні були зрозуміти, що більшість поломок можна запобігти. Якщо користувач буде акуратним, то і в ремонт не потрібно буде нести ноутбук. Не варто в усьому звинувачувати виробника. Хоча і вони бувають грішні. Радимо вам слідувати вищевикладеним радам і бути більш уважними до своєї дорогої техніки.