Основні технічні характеристики цієї моделі стали відомі приблизно за тиждень до анонсу завдяки китайському регулятору TENAA.

Водночас складно було уявити, на якій саме платформі побудована ця модель, адже була відома тільки частота процесора (2,3 ГГц) і кількість ядер – вісім. Ходили різні припущення: смартфону приписували різні платформи MediaTek від Helio P30 до Helio P90. Насправді ж Xiaomi Play став першим у світі смартфоном на платформі MediaTek Helio P35. Але це зовсім не та Helio P35, про яку ми писали ще в 2016 році.

Helio P35 виробляється TSMC по техпроцесу 12 нм, чим вигідно відрізняється від 16-нанометровій Helio P30. Конфігурація з вісьмома ядрами ARM Cortex-A53 збереглася, але за рахунок досить високої тактової частоти 2,3 ГГц і наявності технологію CPU/GPU Turbo ця SoC по продуктивності обходить найближчих конкурентів в особі Qualcomm Snapdragon 450 і 625. В якості GPU в цій SoC використовується PowerVR GE8320.

А тепер можна розповісти про самий смартфон. Play – це високоякісна модель початкового рівня, саме так апарат позиціонують в компанії. Вона закриває цінову нішу в діапазоні від $145 до $190 (4 000 – 5 200 грн.). Враховуючи, що на цей сегмент припадає дуже великий попит, на Play покладаються великі надії, які, швидше за все, будуть виправдані.

Смартфон буде пропонуватися в трьох кольорах: градієнтних синьому і золотистому (розробники називають його саме золотистим, а не червоним), а також чорному. Градієнт наноситься по новому техпроцесу, тому колір виходить дуже насиченим, а частинки фарби не видно навіть під мікроскопом.

Play став першим смартфоном Xiaomi з краплеподібним вирізом екрану. Дисплей характеризується діагоналлю 5,84 дюйма (за рахунок зменшених рамок габарити вийшли приблизно як у моделі Mi 6 з екраном діагоналлю 5,15 дюйма) і роздільною здатністю 2280х1080 пікселів. Заявлена максимальна контрастність матриці – 1500:1. Дисплей і тильну панель захищає загартоване скло Gorilla Glass.

Основна камера представлена тандемом датчиків роздільною здатністю 2 і 12 Мп, останній характеризується великими пікселями розміром 1,25 мкм. У цій камері є режим Auto HDR і електронна стабілізація. Фронтальна камера роздільною здатністю 8 Мп може застосовуватися для розблокування по обличчю. І, звичайно ж, в обох камерах смартфона застосовуються алгоритми штучного інтелекту.

Ємність акумуляторної батареї смартфона становить 3000 мА·год. Швидка зарядка не підтримується, так що в комплекті є адаптер потужністю 10 Вт. У конфігурацію моделі увійшли також адаптери Wi-Fi і Bluetooth, порт microUSB. Слотів для карт – два, можна встановити або дві SIM, або одну SIM і microSD. Сканер відбитків пальців розташований в стандартному місці – на тильній панелі.

Також буде цікаво:   Xiaomi представила ТВ-приставку Mi Box S на Android TV

Об’єм оперативної пам’яті склав 4 ГБ, флеш-пам’яті – 64 ГБ. Поки це єдина конфігурація моделі, і її вартість у Китаї – $160 (4 400 грн.).

У Xiaomi вистачає моделей, щоб закрити цю нішу, так в чому ж особливість Play? В тому, що апарат на місцевому ринку запропоновано з безкоштовним щомісячним пакетом 10 ГБ трафіку протягом 12 місяців, вартість якого, в залежності від швидкості і оператора, від $120 (3 300 грн.) до $190 (5 200 грн.). Віднімаємо вартість трафіку з ціни смартфона і… отримуємо смартфон практично безкоштовно! На жаль, за межами Китаю користувачі бонусний трафік не отримають.

Маса пристрою становить 150 грамів.

Джерело: www.ixbt.com