Scott – швейцарський бренд велосипедів і екіпіровки з американським корінням.

Історія компанії Scott 

Історія Scott почалася в 1958 році, коли відомий американський гірськолижний спортсмен Ед Скотт розробив революційні на той момент гірськолижні палиці. На цьому засновник вирішив не зупинятися і вже в 1986 році світу був представлений перший велосипед Scott, сконструйований на принципах інноваційності та якості. Після цього прориву, компанія Scott і її велосипеди продовжували дивувати, а бренд закріпив за собою статус лідера конструктора велосипедів.

Широка лінійка моделей велосипедів Scott дозволяє підібрати велосипед для будь-яких цілей і напрямів використання. Велосипеди Scott вважаються одними з кращих в світі велосипедів в напрямку МТБ, крос-кантрі, шосе і тріатлону. Володар Кубка Світу з крос-кантрі швейцарець Ніно Шутер вже 5 років обходить своїх суперників в головній гонці Веломир на велосипеді Scott з великим відривом від інших досвідчених райдерів.

Головна особливість Scott – це мобільність і відкритість до модернізації та нововведень. Зараз на ринку представлено шість серій велосипедів Scott: Scale, Sportster, Voltage, Junior, Contessa, які підійдуть для великого кола споживачів і всі ці моделі велосипедів Scott пройшли етап еволюції, завойовуючи все більше сердець велолюбителів.

Особливу увагу компанія Scott звертає на унікальність і зручність моделей, що помітно насамперед у жіночих велосипедах. Жіночі велосипеди Scott входять в легендарну серію CONTESSA, яка обрана як найбільш ергономічна багатьма Велогонщиця по всьому світу.

На світі є люди, для яких велосипеди є не просто засобом пересування, а головною пристрастю, основною складовою цікавого способу життя. Це люди, які вибирають сучасний, стильний і екологічний вид транспорту.

Якщо ви є цінителем якісних двоколісних виробів, інтернет-магазин http://scott.ua/ – саме те, що вам необхідно. Магазин “Scott” – це можливість купити велосипед для себе, для коханої людини, для колеги, для своїх батьків або для дитини.

Купити велосипед в інтернет-магазині “Scott” досить просто і зручно. Варто зауважити, що кількість магазинів, що відрізняються вузькою спрямованістю продукції, досить невелика. Тому, щоб підібрати для себе гарний велосепед і порівняти розцінки на моделі, велолюбителю доведеться обійти не одну торгову точку. При цьому, жодна торгова точка не може запропонувати таку кількість моделей і модифікацій, яка представлено у “Scott”.

Також буде цікаво:   Які вибрати гантелі для домашнього тренінгу?