«Жінки не можуть то, жінки не здатні на це, жінки абсолютно не розуміють ще що-небудь…» Хлопці з Політехнічного університету Кароліни і Державного університету Північної Кароліни підготували чудовий подарунок всім жінкам на 8 Березня. Їхня нова наукова стаття доводить, що кращими програмістами, згідно зі статистикою, є саме представниці слабкої статі. Так-так, в самому чоловічому занятті кращими виявилися жінки.
Поки стаття очікує експертної оцінки і доступна тільки у вигляді препринта. В її тексті розглянуті дії 4 мільйонів осіб, які залогінелись на GitHub за день. З них дослідники змогли визначити стать 1,4 мільйона користувачів. А ось далі пішов несподіваний статистичний висновок: пропозиції дівчат приймаються в 78,6% випадків. А пропозиції чоловіків – тільки в 74,6% випадків.

Звичайно, можна заперечити, що це поступка для жінок. Але не тут-то було. Команда перевірила це припущення і з’ясувала, що насправді така цифра справедлива тільки для жіночих профілів без вказівки статі .

Цей експеримент привів дослідників до висновку:

Жінки мають більш високий показник ще не прийняв запрошення тягнути, але, якщо вони пропонують слабкий код або проявляють свою статеву приналежність, ця цифра значно знижується. Результати показують, що жінки на GitHub можуть бути більш компетентними, упередженого ставлення до них істотно заважають роботі.

Дівчата, кидайте готувати – починайте кодити. Наука за вас!

Також буде цікаво:   Переваги легальної роботи в Польщі