При лазерній епіляції лазерний промінь впливає виключно на зрілий волосся і його матрицю. В цьому випадку стрижень волосини є провідником, по якому рухається лазерна енергія, спрямована на руйнування зародкових клітин (матриці) волоса. Щоб це уявити, можна провести аналогію з вирваним зубом, який більше не виростає, так як видалена його матриця. Оскільки людський волос проходить 3 етапи розвитку (активне зростання, спокій і загибель), після проведення однієї процедури знищується лише та частина волосся, які перебували на етапі активного зростання. Тому епіляція повинна проводитися курсами. Інтервали курсів визначаються індивідуальними особливостями волоса.

Тому краще звернутись до професіоналів, а в цьому вам допоможе Stylus Studio, яка зробить це безпечно для вашого здоров’я.

На відміну від фотоепіляції, де застосовується пучок хвиль різної довжини від 400 до 1200 нм, лазерна епіляція використовує дві найбільш ефективні довжини хвилі 810 і 940 нм, які мають високу спорідненість до меланину (пігменту) волоса. При цьому не відбувається впливу на інші структури шкіри, небажаного для її здоров’я.

Лазерна епіляція показана вам, якщо:

  • Ви хочете позбутися від волосся, які ростуть там, де їм бути не належить (наприклад, над верхньою губою, на щоках або на підборідді у жінок);
  • Обсяг волосся занадто великий, що створює вам незручності і проблеми як психологічні, так і фізичні, робить негативний вплив на ваше життя, знижує самооцінку;
  • Ви хочете позбутися від небажаного волосся в якійсь певній зоні;
  • Вам просто набридло постійне гоління або епіляція воском, і хочеться позбутися від цього раз і назавжди.

Також буде цікаво:   Народні методи лікування фунгуса у новонародженого