Кожна дівчина хоч раз в житті мріяла позбутися волосся на ногах назавжди. Навіть наші бабусі і мами намагалися досягти цього різними народними засобами, але підсумок завжди був один – ненависні волосся з’являлися знову і знову, і так без кінця … Так і було, поки не з’явилася нова технологія видалення небажаного волосся – лазерна епіляція ніг. І тепер з’явився шанс втілити свою мрію в реальність!

Як працює лазерна епіляція і які її переваги

Лазерна епіляція відноситься до нових способів видалення небажаного волосся, який заснований на руйнуванні лазерним випромінюванням волосяних фолікулів. При проведенні такої процедури використовується прилад – лазер. При направленні лазерного променя на стрижень волосини і волосяний фолікул відбувається нагрівання меланіну (пігменту волоса), а потім руйнування фолікула. Через деякий час (кілька тижнів) після процедури стрижень волосини з померлим фолікулом випадає назавжди.

Зрозуміло, найголовнішим плюсом такої епіляції є видалення небажаного волосся на ногах або інших зонах назавжди. При цьому відсутні сильні больові відчуття, після процедури не залишається рубців або шрамів. Сам сеанс не займає багато часу, зате тривалий ефект від нього порадує будь-якого клієнта. Такі процедури можна проводити цілий рік.

Лазерна епіляція ніг: як позбутися волосся назавжди 2

Обов’язковою умовою до проведення лазерної епіляції є темний колір волосся, так як світлий пігмент з невеликою кількістю або взагалі відсутністю меланіну НЕ поглинатиме лазерне випромінювання, що зводить ефект від процедури до нуля. До необхідних умов проведення процедури відноситься і довжина волосся – вона повинна становити 3 – 5 мм. Так як частину волосся буде знаходитися в сплячої формі, буде потрібно кілька процедур для їх повної ліквідації.

Протипоказання

Лазерна епіляція має наступні протипоказання:
світлі (руді або сиві) волосся;

смаглява шкіра;

цукровий діабет і гострі інфекційні захворювання, в тому числі герпес.

Вагітним також заборонено проводити лазерну епіляцію.

Також буде цікаво:   Що таке біполярний афективний розлад та як з ним жити